izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

NBC, Kanallarının Yakında YouTube TV’den Kaldırılabileceğini Konusunda Uyardı!

Yıllar geçtikçe, insanlar isteğe bağlı video akışına ve çevrimiçi video izlemeye başladıkça, geleneksel TV kanalları da kendi ağlarında çeşitli TV şovlarından klipler sundukları YouTube gibi video platformlarına doğru yönelmeye başladı. Ancak gelecekte durum böyle olmayabilir.
NBC Universal tarafından yapılan açıklamada, şirketin YouTube abonelerini gelecekte YouTube TV‘deki kanallarına artık erişemeyecekleri konusunda uyardığı görülüyor. Bu, görünüşe göre şirket ile Google arasındaki bir sözleşme anlaşmazlığından kaynaklanıyor ve her iki şirket arasındaki sözleşme feshedilirse, NBC‘nin YouTube TV‘deki çeşitli kanallarının kapatılması anlamına geliyor.

NBC, Kanallarının Yakında YouTube TV'den Kaldırılabileceğini Konusunda Uyardı! 1
NBC, SyFy, ABD, Bravo ve Telemundo dahil olmak üzere 14 farklı kanalı etkileyecek bir karar olduğunu söyleyebiliriz. Açıklamaya göre; “ Maalesef Google, bu adil oranlarda bir anlaşma yapmayı reddediyor ve ödeme yapan müşterilerinden eğlence, haber ve spor programlarını saklamaya istekli. NBCUniversal, hayranlarımıza Google‘ın taleplerine devam etmesi halinde en sevdikleri programları kaybetme riskiyle karşı karşıya olduklarını bildirme sorumluluğunu hissediyor.
NBC Universal o zamandan beri kullanıcıları anlaşmazlık hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri bir web sitesine yönlendirdi ve bunun olmasını umarak önlemek için atabilecekleri çeşitli eylem ve adımları paylaştı. İlk anlaşmazlık NBC ile oldu gelecekte diğer Tv kanallarının da aynı sıkıntı ile karşı karşıya kalabilme potansiyeli bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.