izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Netflix’in League of Legends Dizisinden Yeni Haberler Geldi!

Hepimizin bildiği en popüler tv ve video izleme platformu olan Netflix, TUDUM etkinliği sonrasında League of Legends sevenlerini heyecanlandıracak bir gelişmeyi paylaştı. LoL oyunundan yola çıkılan  Arcane isimli bir animasyon dizisi hakkında tüm detaylar etkinlikte izleyici ile paylaşıldı.
League of Legend oyunundan yola çıkılarak hazırlanan animasyon dizisinin, Kasım ayından itibaren Netflix üzerinden izleyici ile buluşacağı öğrenildi.  Dizinin kadrosunda, Vi karakterini Hailee Steinfeld canlandıracak. Bu oyuncu, daha önce Örümcek Adam rolü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Jinx karakterine ise Ella Purnell hayat verecek. Kendisini Ölüler Ordusu filminde de görmüştük.

Arcane dizisinde özellikle League of Legends evreninde dikkat çeken iki önemli kişiye odaklanacağı paylaşılan fragmanda göze çarpıyor. Şampiyon olarak tanımlanan kız kardeşler Vi ve Jinx arasındaki bağlantı seyircilere anlatılacak. Zor bir çocukluk sürecinin ardından yaşadıkları yetişkinlik hayatını konu alan animasyon dizisi izleyicinin beğenisine sunulacak.

Netflix’in League of Legends Dizisinden Yeni Haberler Geldi! 1
Arcane dizisi aslında Riot Games ile Netflix arasında yürütülen ortak bir yapım olarak hazırlandı. League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası Finalleri’nin gerçekleşmesinin hemen ardından Netflix üzerinden 6 Kasım tarihinde yayınlanması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.