izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Opencart E-ticaret Yazılımı

Opencart E-ticaret Yazılımı 1Şimdiye kadar yazılmış en kaliteli ve en gelişmiş bedava e-ticaret yazılımı opencart ile tanışın. Türkiye’de kullanımı pek yaygın olmayan bu yazılımın türkçe dil seçeneği mevcut halbuki. Günümüzde herkez ücret ödeyerek e-ticaret paketleri atın almakta. Halbuki opencart hem ücretsiz hemde piyasadaki ücretle satılan bir çok e-ticaret yazılımına toz yutturacak seviyede bir e-ticaret yazılımı. Tema seçeneğinin pek fazla olmaması kullanıcıların tercih seviyesini düşürüyor diye düşünüyorum fakat full açık kaynak kodlu olduğu için kendi temanızı kodlamanızda çok kolay bu yazılımda.

Opencart resmi web sitesi Opencart ve opencart türkçe destek sitesi Opencart Türkiye. Bu sitelerden opencart ile ilgili tim dosya ve verilere ulaşabilirsiniz. Yalandan yere milyarlarca lira verip almanıza hiç gerek yok.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hasan dedi ki:

    Hocam merhaba. Haklısın, oldukça güzel bir sistem. İnternetten satış yapmak ve e-ticaret ile para kazanmak isteyen herkesin işini fazlasıyla göreceği ortada. Ancak, üyelere de satış yaptırılabiliyor mu bunu incelemek gerekir. Bilginiz varsa lütfen bunu da paylaşabilirsiniz. Bir gittigidiyor.com veya sahibinden.com sitelerindeki gibi, üyelerin dükkan açabilecekleri, ücretsiz bir yazılım var mıdır? Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  2. Abdulkadir dedi ki:

    Merhabalar Hasan bey.OpenCart alt yapısında yada bu sistem üzerine yazılmış modüller arasında istediğiniz şekilde bir özellik bulunmamaktadır.Bildiğim kadarıyla ücretsiz yayınlanan bir sistemde piyasada mevcut değil.Fakat bazı clone scriptler mevcut.Ama belirtmek isterim ki Warez bir içerik kullanmanızı tavsiye etmem.Hem emek hırsızlığı olur hemde içeriğinde sayısız açıklar mevcut olacağından sıkıntıya düşersiniz.Kısacası şöyle noktalayabiliriz ki ileri seviye bir kodlama bilgisine sahipseniz OpenCart vb. açık kaynaklı yazılımları istediğiniz seviyede değiştirebilirsiniz yada ücreti karşılığı bu tür bir web sitesi yaptırabilirsiniz.Umarım işinize yarayacak fikirler verebilmişimdir.Saygılar..

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.