izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Özel Tasarım Mobilya Modelleri

Sıradanlıktan sıyrılıp, farklı ve fonksiyonel mobilya çeşitlerini kendi dünyasına görmek isteyenlerin tercihi olan Özel tasarım mobilyalar ile ev, ofis ve diğer kullanım alanları farklı tarzların ve farklı mimari yapıların öncüsü olmuştur.

Her alana farklı bir boyut kazandırarak, estetik ve fonksiyonel kullanım sağlayacak biçimde, alanla bütünlüğünü bozmadan tasarlanan özel tasarım mobilyaların kişiye özgü olması kullanıcına ayrıcalık kazandırırken, mekanlara da estetik katmaktadır. Kimi zaman küçük alanları daha kullanışlı hale getirmek, kimi zaman da mevcut ortamı daha inovatif ve şık bir hale dönüştürmek amaçlı tercih edilen özel tasarım mobilyalar, her zevk ve beklentiye hitap edecek modelleri bünyesinde barındırmaktadır. Çağımızın hızlı yaşantısına ayak uyduracak tarzda kullanışlı, çok yönlü ve pratik tasarlanan bu tür özel mobilyalar, bazen bir uygulama ile pek çok beklentiye cevap verebilmektedir. Her alanı kendi bünyesi içinde değerlendirilerek, yapısı ve boyutuna en uygun projeler hayata geçirilirken, en önemli etken hiç şüphesiz kullanıcının hayal ettiği yaşam alanlarının oluşturulmasıdır. Kullanıcı Zevki ve tarzını yansıtacak üretimler yapılırken aynı zamanda mekana uyum sağlayacak ölçü ve dizaynlarında göz ardı edilmemesi gereken bu uygulamalarda, amaç mobilyaları pratik ve kullanışlı olarak modernize ederken, beklentileri de karşılayacak düzeyde potansiyele sahip olmaktır. Gömme dolaplar, kitaplıklar, köşe koltuklar, dresuar, TV üniteleri, portatif yatak odaları, fonksiyonel masa ve sandalyeler özel dizaynları yapılan başlıklardan bir kaçıdır.

Küçülen odaları geniş dünyalara çevirmek, az eşya ile çok işler başarmak için tercih edilen özel tasarım mobilyalar, bazen küçük bir sehba ile geniş masaları, ince bir dolap ile pek çok eşyayı saklayabilecek kapasitelere çıkmaktadır. Mekanları fazla mobilyadan azat edildiği için de kullanıcıya ekonomik çözümler sunan bu sistemler sayesinde hem alandan hem de bütçeden tasarruf sağlanmış olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.