izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Parçalı Kanvas Tablo

Eğer ev dekorasyonu konusunda az çok ilgiliyseniz kesinlik kanvas tablo terimini duymuşsunuzdur. Ancak bu kanvas tablonun ne demek olduğunu veya diğerlerinden farkını bilmiyor olabilirsiniz.
Kanvas tablo diğer tablolardan farklı olarak özel olarak fırınlanmış ahşap çerçevelere gerilerek hazırlanmaktadır. Bu çerçeve hammaddesi seçilirken kurumuş olmasına dikkat edilmelidir. Genel olarak 3 cm kalınlığında ve 4 cm genişliğinde kesim uygulanır.
Kanvas bu şekilde hazırlanarak diğer tablolardan farklı bir görüntü sergiler. Hangi kenardan bakarsanız bakın resmi gayet düzgün bir şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda çerçevenin kalınlığından kaynaklı duvardan biraz uzak kalması ise ayrı bir görüntü katmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı bu tablolara parçalı kanvas tablo da denmektedir.
Kanvas tablo maliyet olarak oldukça ucuzdur. Bunun sebebi ise resimlerin dijital ortamda istenildiği kadar çoğaltılıp düşük maliyetli olarak basılabilmesindir. Aynı zamanda kanvas tablo çerçevesinin hammaddesi ve işlenmesi de oldukça kolay ve masrafsızdır. Bu yüzden kanvas veya parçalı kanvas tablo da denilen bu dekorasyon ürünü oldukça çok tercih edilebilmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.