izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Pendik Arçelik Kombi Servisi

Burada en ehemmiyetli etkenlerden birisi de teknik servis ağının yaygınlığıdır. Yeni alınan aletlerle alakalı bir mesele olmasa da, garantisi bitmiş aletlerin bakım ve tamirlerinin de sıhhatli bir şekilde giderilmesi gerekmektedir. Firmamızın emeli, garantisi bitmiş olan aletlerinizin da yeni aletlerde olduğu gibi kaliteli servis almasını sağlamaktır.

Pendik Arçelik servisi olarak, uzun müddetten beri beyaz eşyalarınızın arızalarında en iyi hizmeti vermeye çaba etmekteyiz. Bünyemizde bulunan tüm personelimiz, en son teknik bilgilerle donatılmakta ve daimi olarak eğitimler verilmektedir. Arıza bildirimi için bizi aradığınızda, size yanıt veren personelimiz arıza konusunda bilgileri almakta ve randevuları vermektedir. Randevularımızı olası olduğunca aynı gün içinde vermeye çalışmaktayız.Kartal Arçelik Servisi Teknik ekibimiz, sizden alınan arıza bilgileriyle hazırlıklarını yapmakta ve randevularına tam vaktinde erişmektedirler. Servis verilecek olan adrese giden ekiplerimiz, onarımdan önce arıza tespit çalışmaları yapmakta ve arızayı net olarak belirlemektedirler. Aletlerin arızaları yerinde giderilebiliyorsa kesinlikle yerinde yapılmaktadır. Mecbur kalmadıkça alet servise götürülmemektedir. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, müşterilerimize arıza ile alakalı bilgi vermekteyiz. Onay alındıktan sonra da onarım çalışmalarına başlamaktayız. Onarımlarda kullandığımız yedek parçalar varsa, bu parçaları kesinkes özgün parçalardan ve garantili olarak değiştiriyoruz. İkinci el veyahut isimsiz parçalar kullanmıyoruz. Vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizden sonra, 1 sene müddetle firma garantimizi fiyatsız olarak vermekteyiz. Bu müddet içinde, bizden meydana gelen rastgele bir arıza baş gösterdiğinde, bu arızalar tarafımızdan fiyatsız olarak giderilmektedir. Kurtköy Arçelik servisi olarak, 7/24 uyguladığımız servis hizmetlerimiz sayesinde, mesai saatleri ve günleri dışında da sizlere servis vermekteyiz. 24 saat süreyle mobil telefonlarımızdan bizlere erişme talihine sahipsiniz. Firmamız ayrı olarak, gezici servis uygulamalarıyla da acil ve hızlıca giderilmesi şart olan cihaz arızalarınıza çok tez bir şekilde erişmekte ve hizmet vermektedir.

Maltepe Arçelik servisi olarak, garantisi olmayan beyaz eşyalarınız, klima ve kombi gibi cihazlarınızın arızalarında, uygun ücret avantajları ve diğer imtiyazlarıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Cihazlarınız arızalandığında, firmamız deneyimi ve bilgi birikimiyle en sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.