izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

PS Now Sayesinde PS5 Oyunları PS4’te Oynanabilir Hale Geliyor!

Sony‘nin GeForce Now tarzı  bir streaming servisi bulunuyor.  Oyunları sadece internet üzerinden oynamanıza imkan tanıyor. Fakat şu anda Türkiye’de bu servis bulunmasa da Sony, bu servise ciddi yatırımlar yaparak daha da fazla kullanıcıya hitap etmeyi hedefliyor gibi duruyor.
Xbox, xCloud ile oyunculara mobil cihazlar ve PC üzerinden Xbox oyunlarını oynayabiliyor. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde de bu destek konsollara gelecek. Kısaca Xbox One‘ı olan bir oyuncu, Xbox Series oyunlarını xCloud ile eski nesil konsoldan oynayabilme şansına sahip olacak. Bu sistem PlayStation‘a da geliyor.

PS Now Sayesinde PS5 Oyunları PS4'te Oynanabilir Hale Geliyor! 1
DualShockers tarafından tespit edilen ve sızdırılan  bir patente göre Sony, benzer bir hizmeti PlayStation sahiplerine de  sunabilir. Patente bakarsak Sony, PlayStation 5‘te bulunana benzer hızlarda SSD‘leri kullanan bir akış ağı altyapısı oluşturmayı hedefliyor gibi.
Eğer bu patent gerçekten de PS5 oyunlarını PS Now‘ da oynatmak içinse oyuncular PlayStation 4 ve PC üzerinden de PS5 oyunlarını kolaylıkla oynayabilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.