izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Rize Kuzinesi

45lik-yesil-odun-kuzinesi1İnsan doğası gereği soğuk havalarda ısınma ihtiyacı hissetmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ısınma alanına egemen olmaya başlayan doğalgaz sobaları, merkezi ısıtma sistemleri ve elektrikli ısıtıcılara rağmen insanlık tarihi boyunca kullanılan sobalar pek çok aile tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Kuzine soba, kendi içinde çeşitlere ayrılan sobaların en işlevsel türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer sistemlere göre daha zahmetli olmasına rağmen düşük fiyata ısınma imkanı sunmasının yanı sıra sıcak su ve yemek pişirme gibi alanlarda da kullanılabiliyor olması değerini katlamaktadır. Kuzine soba modelleri farklı fiyat, renk veya kullanım alanına yönelik farklılıklar gösterebilmektedir. Modellerin seçimi hem ortamın görünümüne hem de kaplayacağı alanın büyüklüğüne etki etmektedir. Nur AK, farklı ev tiplerine yönelik farklı büyüklük ve renklerde model seçeneği sunmaktadır. 60x45cm seçeneğinden 70x55cm seçeneğine göre farklı boyut aralıklarında ürünler ısıtacakları alanın büyüklüğüne göre tasarlanmıştır. Isıya dayanıklı yüksek kalite malzemeden üretilen soba çeşitleri pas tutmama özelliğine sahiptir. Satış yapılan site üzerinden her modelin yükseklik, arka derinlik ve genişlik bilgilerine net olarak ulaşılabilmektedir. Ürün ile birlikte yollanmakta olan talimat kataloğu ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgi içermektedir.

Rize kuzinesi ihtiyacına yönelik olarak site üzerinden güven ve sağlam teslimat garantisi ile yollanmaktadır. Yıl boyu yoğun yağış alan bölgede ve çetin doğa şartları ile mücadele etmek zorunda kalan bölge halkı doğanın kendilerine tanıdığı doğal yakacak türü odun ile kaliteli bir soba eşliğinde yıl boyu ısınabilmektedir. Özel imalat kuzine tipi bir soba ile sadece ısınma ihtiyacının değil yiyecek ve sıcak su ihtiyacının da karşılanabiliyor olması yüksek seviyede tasarruf anlamına gelmektedir. Bölgenin şartları gözetilerek özel olarak tasarlanmış ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için site üzerinde yer almakta olan ‘’Bize Ulaşın’’ kısmından faydalanabilmek mümkündür. Rize Merkez’de yer almakta olan Taş Köprü beldesinde faaliyet göstermekte olan firmanın açık adres bilgileri, mail adresi ve telefon numaraları belirten alanda yer almaktadır. Ulaşılacak iletişim bilgileri ile 30 yıldır sürdürülmekte olan üretim faaliyetleri hakkında detaylı bilginin sağlanması mümkündür.

Site üzerinden Rize’nin yakın sınır komşusu Trabzon’a yönelik kuzine tipi soba satışları sürdürülmektedir. Trabzon kuzinesi tipi soba denince aklan gelen ilk yer olan http://www.kuzinesoba.net/ adresinden ürünler hakkında fiyat bilgisi alınabilmektedir. Nur AK tarafından satışları sürdürülmekte olan soba modelleri 1986 yılından bu yana Rize ve Trabzon bölgesine güvenle satılmaktadır. Site üzerinde yer almakta olan sekmeler ışığında gerek firma gerekse ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek mümkündür. Mevcut durumda 16 farklı soba modelinin sergilendiği tüm ürünler sekmesinde her ev dekorasyonuna ve boyutuna uygun ürünler bulunabilmektedir. Her biri yüksek kalite üretimi olan ürünlerin iç ve çevre yapıları site içerisinde yer almakta olan fotoğraflar eşliğinde incelenebilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.