izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Rus YouTuber, Valheim’da 400 Metrelik Eyfel Kulesi İnşa Etti Oyun İçi FPS 0’a Düştü

Bir YouTuber, bolca  boş vakti olduğunu düşünmüş ki dünyanın en ünlü yapılarından Eyfel Kulesi’ni, Valheim’da yeniden inşa etmeye karar vermiş. Yapıda öylesine çok parça bulunuyor ki yükseldikçe oyun içi FPS 0’a yaklaşıyor.

Rus YouTuber, Valheim'da 400 Metrelik Eyfel Kulesi İnşa Etti Oyun İçi FPS 0'a Düştü 1

İsveçli oyun stüdyosu Iron Gate Studio tarafından geliştirilen ve Coffee Stain Studios tarafından piyasaya sürülen battle royale ile RPG türünü birleştiren Valheim, son dönemlerin en popüler oyunları arasında yer alıyor. Çoğu kişi, bu açık dünya yapımında oyunun yönlendirdiği şekilde bir deneyimin peşinden koşsa da bazı oyuncular sınırları zorlamayı tercih ediyor.

 

 

Vot Te Game adlı bir Rus YouTuber; ahşaptan ya da taştan konaklar, evler ve türlü yapılar inşa edebileceğimiz Valheim’da yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak Eyfel Kulesi’ni oyunun içinde sıfırdan inşa etti. Söz konusu yapı için oyunun oluşturucu modunda inşaat hilesinden yardım alan YouTuber, yalnızca oyunun değil, oyun motorunun da sınırlarını test etmiş oldu.

400 metre yüksekliğe, 124 metre genişliğe sahip olan ahşaptan Eyfel Kulesi’nin en alt kademesinde 100+ FPS alabiliyorken ortalarına geldiğimizde oyun içi FPS, 20’lere kadar düşüyor. Eyfel Kulesi’nin orta kısmından yukarı çıkmaya başladığımızda ise oyun motoru adeta işlevsiz kalıyor ve yaklaşık 0 FPS alıyorsunuz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.