izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung 2017 Yılı için Galaxy A Serisinde Güncelleme Yapacağını Açıkladı!

Samsung firmasını çıkartmış olduğu A serisi çıktığı günden bu yana büyük bir başarıya imza atıyor. Tüm dünya genelinde en büyük ve başarılı akıllı telefon üreticisi diyemesek bile bu zamana kadar akıllı telefon sektöründe cihaz satışı yapmayı başaran sektör lideri Samsung, Artık her yıl olduğu gibi farklı telefonlar çıkarttığı için cihazlarına isim bulmakta çok zorluk çekiyordu.

Güney Kore kökenli firma çareyi başlatmış olduğu serilerine sürekli model kodu fe yeni bir isim vermek yerine sürekli güncellemeyi tercih etti. Elde ettiğimiz ilk sızıntılara göre 2017 yılı için orta seviyesinde olan yeni modellerinin hepsini güncellememeye başlayacak.

Geekbench testlerinde karşımıza çıkan Samsung Galaxy A5 (2017) modeliyle birlikte Samsung firmasının geride bıraktığımız yıl içerisinde yapmış olduğu gibi belirli bir model isimlerine sahip olan ürünlerinin her yıl güncel olarak tasarım ve donanım yapılarını tamamen yenileceğinin farkına varmış olduk. Böylece hem firma her model de yaratıcı isim bulma konusunda da sıkıntı çekmeyerek böylece kullanıcılar için de Samsung akıllı telefon seçiminde zorlanma olmayacak.

samsung-galaxy-a3-2017-price-and-features[1]

Samsung’un Yeni Galaxy A 2017 Serisinde Ne Gibi Yenilikler Geliyor?

Samsung’un üzerinde çalıştığı Galaxy A5 2017 modelinin Geekbench’te yapılan testlerinin sızıntıları sonucunda donanımsal olarak bir adım daha gelişmiş bir işlemci ile birlikte RAM ve Depolama Alanı konusunda çok daha büyük bir artış olacağını görebiliyoruz. Şu an içerisinde cihaz için herhangi bir net görüntü bulunmuyor.

Samsung’un Galaxy A ve Galaxy J modellerinin 2017 yılı versiyonu önümüzde ki yılın ilk çeyreğinde kullanıcıların huzurunda tanıtıma çıkacağı tahmin edilse bile, Büyük çapta yapılacak lansman tarihi henüz net olarak belirlenmiş değil. Galaxy A’nin 2015 versiyonunu da oldukça büyük bir kullanıcı kitlesi yakalamayı başaran Samsung, Bu başarısını 2016 yılında piyasaya çıkarttığı modeli ile devam ettirirken bakalım 2017’de kullanıcılarına tanıtacağı yeni Galaxy A serisini bakalım beğendirebilecek mi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.