izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne hack şoku

hackArtık bilindiği üzre hemen hemen her kamu kuruluşunun bir internet adresi bulunmakta. Bu yüzden dolayı hack saldırıları eskisine göre çok daha büyük tehlikeler arz ediyor. Günümüzde bankaların , devlet kurumlarının internet adresleri olduğu düşünüldüğünde bu adreslere yapılacak bir hack operasyonunun büyük zararlar vereceği aşikar. Anonymous grubu şuan da dünyanın en iyi hack gruplarından birisi olarak anılmakta ve grubun ülkemize verdiği zararlar giderek daha da artmakta. Ülkemize IŞİD’e yardım ettiğini iddia ederek siber savaş başlatan Anonymous bu doğrultuda saldırılarını giderek fazlalaştırıyor. Anonymous tarafından yapılan yeni bir saldırı Türkiye gündemine, hatta dünya gündemine bomba gibi düşmüş durumda !

ANONYMOUS’TAN EMNİYET İNTERNET SİTESİNE HACK !

Anonymous grubu tarafından ülkemize büyük bir siber zaiyat verilmiş durumda. Elimize ulaşan bilgilere göre dünyaca ünlü hack grubu Anonymous son derece önemli olan bir internet adresimize, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün internet sitesine hack operasyonları yaptı ve bu operasyonlarda başarılı oldu. Anonymous grubunun Emniyet Genel Müdürlüğü’nün internet sitesindeki bilgileri çalmaya çalıştığı ve bazı verilere ulaşmayı başardığı öğrenildi. Anonymous’un internet sayfaları üzerinden bu verileri yayınlamakta olduğu da elimize ulaşan bilgiler arasında yer alıyor. Hatta ünlü hack grubu bu verileri paylaşırken internetteki takipçilerinden dosyaları bilgisayarlarına indirmelerini ve muhafaza etmelerini istiyor. Anonymous grubunun amacı hiç şüphesiz ülkemize zarar vermek ve bu doğrultuda ünlü hack grubu saldırılarını şiddetlendiriyor.

SALDIRILAR DOĞRULANDI

Yetkili avukatlarca yapılan saldırı doğrulandı ve bu saldırı sonucunda ülkenin tüm vatandaşlarının bilgilerinin tehlikeye girdiği ifade edildi. Yapılan bir başka açıklamada ise ülkenin vatandaşlarının verilerinin henüz ele geçirilmediği ancak Emniyet Genel Müdürlüğü verilerinin Anonymous’un eline geçtiği kaydedildi. Yetkililer tarafından daha aydınlatıcı açıklamalar yapılması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.