izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung A9 Pro Özellikleri

smAkıllı telefon piyasasındaki en seri üreticilerden birisi olan Samsung bilindiği üzre çok kısa süreler içerisinde yeni yeni akıllı telefonlar türetiyor. Yaklaşık iki ay gibi kısa sürede en az bi kez akıllı telefon tanıtmasına alışkın olduğumuz ünlü akıllı telefon üreticisi Samsung’un bu defa da karşımıza Samsung Galaxy A9 Pro ile çıkacağı bilgisine ulaşıldı.

SAMSUNG A9 PRO ÖZELLİKLERİ

Tanıtılması büyük bir merakla beklenen Samsung Galaxy A9 Pro modelinin sahip olduğu özellikler belli oldu. Elimize ulaşan verilere göre Samsung Galaxy A9 Pro akıllı cihazı tam 6 inch boyutunda ekran ile piyasaya sürülecek. Sahip olduğu dev ekran ile hiç kuşkusuz Samsung Galaxy A9 Pro modeli bir Samsung Galaxy Note 5 alternatifi olabilecek.6 inch ekrana sahip akıllı telefonun full HD çözünürlükte görüntü sunacağının da hemen altını çizmekte yarar var. Öte yandan cihaz AMOLED ekran olarak karşımıza çıkacak.

4 GB RAM

Samsung’un A9 Pro akıllı telefonuna son derece iyi bir RAM donanımı yerleştirdiğinin altını çizelim. Samsung Galaxy A9 Pro akıllı cihazında tam 4 GB kapasitesine sahip RAM bulunmakta. Bu RAM seviyesi ile hiç kuşkusuz akıllı telefon tutkunları rahat edecekler. Öte yandan cihazın depolama alanı ile ilgili bilgilere de ulaşıldı. Elimize ulaşan verilere göre Samsung Galaxy A9 Pro akıllı telefonunda 32 GB dahili depolama alanı yer alacak. Ürünün depolama kapasitesini harici bir hafıza kartı ile yukarıya çekmek te mümkün konumda olacak.

BATARYA PERFORMANSI

Samsung’un batarya hususunda ince eleyip sık dokuduğunu biliyoruz. Elimize ulaşan verilere göre Samsung Galaxy A9 Pro cihazının bataryası 4000 mAh şeklinde olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.