izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung’un yeni 2016 serisi satışa çıktı

Samsung-Galaxy-A7-2016Uzun bir süredir Samsung’un yeni akıllı telefonlarının satışa çıkacağı tarih bekleniyordu. Ve nihayet Samsung’un 2016 senesine özgü olarak gelen A serisinin yeni versiyonları satışa sunuldu. Ülkemizde satışa sunulan Samsung Galaxy A 2016 serisi ile bakalım Samsung yeni yılda da büyük bir kar elde edebilecek mi? Ülkemizde satışa sunulanyeni Samsung modelleri Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy A5 , Samsung Galaxy A7 şeklinde.

Seriye ait üç versiyonu birbirleriyle kıyaslayacak olursak bu üç versiyon içerisinde en mütevazi özelliklere sahip olan cihazın Samsung Galaxy A3 olduğunu ifade edebiliriz. Samsung, yeni cihazı Samsung Galaxy A3 ile birlikte düşük bütçeli kullanıcıları hedeflemiş gözüküyor. Samsung Galaxy A5 ve Samsung Galaxy A7 cihazlarında 1920x1080p gibi etkileyici bir ekran çözünürlüğü bulunurken Samsung Galaxy A3 HD’den öteye gidemiyor. Aynı zamanda diğer özelliklerine baktığımızda Samsung Galaxy A3 cihazında 1.5 GB RAM kullanılırken Samsung Galaxy A5 cihazında 2 GB RAM, Samsung Galaxy A7 cihazında ise tam 3 GB RAM kullanılmış. Batarya konusunda da Samsung Galaxy A3 cihazında Samsung’un daha cimri davrandığını ifade edebiliriz.

FİYATLARI NASIL?

Samsung Galaxy A3 fiyatı ne kadar?
Elimize ulaşan bilgiye göre Samsung Galaxy A3 cihazı şuan da ülkemizde 1249 TL üzerinden satışa çıktı.

Samsung Galaxy A5 fiyatı ne kadar?
Samsung Galaxy A5 cihazı ülkemizde şuan da 1600 TL civarında bir fiyata satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy A7 fiyatı ne kadar?
Samsung Galaxy A7 cihazının fiyatına baktığımızda ülkemizde ortalama olarak 1800 TL’den raflarda yerini aldığını görüyoruz.

Üç ürünün fiyatı da ülkemizde uygulanan yeni vergi zammı ve Türk Lirası’nın değer kaybı nedeniyle biraz pahalı gözüküyor. Yinede Samsung kalitesi ürünlerin ülkemizde raabet görmesini sağlayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.