izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung Galaxy Note 6 Fiyatı Ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 6 Android telefon serisi arasında en popülerleşen telefonlardan biri haline gelmiştir. Samsung’un telefon pazarına ne kadar hakim olduğu biliniyor. Telefon meraklıları ise çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 6’yı merakla bekliyor. Samsung Galaxy Note 6 takipçileri telefonun Eylül 2016’da piyasaya sunmasını bekliyor ancak bu sürenin 2016 Aralık ayına sarkabileceği de söylentiler arasında bulunuyor.

Yüksek kaliteli HD ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note 6 özellikleri bir hayli fazladır. 6 inç büyüklüğündeki ekranı ve yüksek pil gücü ile telefon kendisine hayran bırakıyor. Telefonun pil gücünü %50 oranında arttırması beklenmektedir. Ayrıca telefonunu içerisinde telefonda bulunan tüm verileri saklamak amacıyla all-in-one çiği yerleştirileceği belirtildi.  Cebe göre şekil alabilecek esnek bir ekrana sahip olacak olan cihaz şimdiden merak uyandırmaktadır.

Özellikleri gereği birçok kişiyi cezbeden Samsung Galaxy Note6 fiyatı da çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Teknoloji meraklıları piyasaya sürülecek cihazın fiyatını merak ediyor.

Kaynak: Mobil Haberler Teknocard.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.