izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ankara’nın incisi ; Esenboğa Havalimanı

Ankara’nın incisi ; Esenboğa Havalimanı 1Havalimanları, insanların hayatları için çok önemli bir yere sahiptir. Havalimanları, bizler içi sadece bir geçiş noktası değil, yaşamımızın da bir parçası haline gelmiştir. Havayolu , en hızlı ulaşım aracı olduğu için, uzun seyahatlerimiz için genellikle uçak ile yolculuk etmeyi tercih ederiz. Seyahatten önce, havalimanında geçirdiğimiz zaman dilimi de büyük bir önem taşır. Bu zaman dilimini en keyifli şekilde geçirmek isteriz.

Karasal iklimine karşı, Türkiye’nin başkenti Ankara, özgün özellikleriyle ülkemizin en çok sevilen kentlerinden biridir. Bize devleti anımsatan Ankara’nın en büyük havalimanı olan Esenboğa Havalimanı’nın Ankara’dan yirmi sekiz km uzaklıkta, 1950’li senelerde temeli atılmıştır. Üstün teknolojik bir donanıma sahip olan Esenboğa Havalimanı, Türkiye’nin dış ve iç hatlarını bir arada olan tek havalimanı olma özelliğinin yanı sıra Avrupa’nın da en modern havalimanlarından biridir.

Ankara Esenboğa Havaalanı, kendini devamlı olarak yenileme özelliğine sahiptir. Ankara Esenboğa Havaalanı, Türkiye’de, pek bilinen bir sistem olmayan, çevre dostu olan kojenerasyon sistemini 2007’de devreye soktu. Kojenerasyon sistemi sayesinde, terminal kendi elektriğini üretir ve böylece elektrik kesintisi yaşandığında bu olumsuzluk, Ankara Esenboğa Havaalanı’nda yolculara çok az yansıtılır.

Esenboğa uçak bileti satın almak için www.alobilethatti ‘nı tıklayabilir, bütçenize en uygun Esenboğa uçak biletinin sahibi olabilirsiniz. Hem de bu işlem, sadece iki dakikanızı alır. www.alobilethatti.com sayesinde, dilediğiniz Esenboğa uçak biletine hızlı bir şekilde ulaşmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Esenboğa Havalimanı, yolcularına verdiği önemi, bütün hizmetlerinde gösterdiği gibi, bagaj konusunda da göstermektedir. Esenboğa Havalimanı’nda iç ve dış hatlar terminali’nin işletmeye açıldığı günden itibaren kullanılmaya başlanan EDS ile terminalden çıkış yapan her bagaj, uçağa güvenli şekilde yüklenirken, terminale gelen bagajlar ise bagaj sisteminde kullanılan en son teknoloji sayesinde yolcuları ile çok kısa bir sürede buluşturma özelliğine sahiptir.

Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da önemli bir yere sahip olan Esenboğa Havaalanı’nın en önemli özelliklerinden biri de gün boyunca gün ışığı ile aydınlanıyor olmasıdır. Ankara’nın doğal görüntüsüne uygun olan bu uygulama ile, Esenboğa Havalanı, diğer havaalanlarından ayrı bir özelliğe sahiptir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.