izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung Galaxy Note 7 Bir Hafta İçerisinde İki Kez Patladı!

Güney Kore kökenli başarılı girişimcinin yeni ürünü Galaxy Note 7 yaklaşık olarak bir hafta içerisinde iki kez patlama sorunu yaşayınca Samsung, Note 7’in sevkiyatını bir süre boyunca erteleme kararını aldı. Samsung’un tanıta tanıta bir türlüğü yere göğe sığdıramadı Galaxy Note 7 ile birlikte büyük bir sıkıntı yaşadı. Oldukça büyük ve kaliteli ekranı, sağlam kamerası beraberinde gelen yetenekli S Pen özellikleri ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy Note 7, Geride bıraktığımız hafta içerisinde toplamda iki kere şarj olurken patlama sıkıntısı yaşadı, Böylece şarj sırasında boot ekranına düşerek takılmalar yaşadı.

Durum bu şekilde olunca Güney Kore asıllı firma sipariş olarak gelen ve daha hiç gönderilmemiş Galaxy Note 7 ürünlerinin sevkiyatlarını tamamen erteleme kararı almış durumda. Elinde olan tüm ürünlerine tek tek garanti kapsamında kontrol sürecine alacak olan Samsung, Kullanıcılar ile arasında ki güveninin sarsılmasından korktuğunu açıkladı.

vaerc573j76pppc9p3zz[1]

Yukarıdaki görsele yakından baktığımızda durumun oldukça ciddi olduğunu görebiliyoruz. Bu tarz bir patlama kullanıcının elinde olması taktirde firmanın başına oldukça büyük sorunlar yaşatabilir. Samsung’un Türkiye sınırları içerisinde satışa çıkarttığı Galaxy  Note 7 cihazını satın aldıysanız firmadan açıklamaları beklemeniz doğru olacak. Bu tarz bir sorundan dolayı ana merkeze götürerek cihazın genel kontrollerini yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.