izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bu Yıl Satışa Çıkacak En Başarılı Akıllı Telefonlar

Android üreticilerin büyü k bir kısmı amiral gemisi modellerinin 2016 yılının ilk yarısında tanıtıma çıkarttı, Şimdi ise sıra genellik daha üst seviyede konumlanan telefonların arasında yer alıyor. Samsung’un Galalxy Note 7 ve Apple’ın üzerinde çalıştığı iPhone 7 gibi farklı modellerinde aralarında yer aldığı 2016 yılının ikinci yarısında tanıtıma ve satışa çıkması beklenen akıllı telefonları sizlere listeledik.

Çoğu akıllı telefon üreticisinin üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi modellerinin tanıtıma çıkarttığı 2016 yılının il yarısını başarılı bir şekilde tamamladı. Samsung tarafında Galaxy S7, LG tarafında G5, HTC tarafında HTC 10 ve Huawei bünyesinde ise P9 modelleri ile döneme damga vurmayı başaran üreticiler, çalışmalarına devam ettirerek daha başarılı ürünleri ortaya çıkartmak için yola koyuluyor.

Her yıl odluğu gibi bu 2016 yılının da ikinci yarısı genellikle markaların amiral ürünlerinin dışında daha gelişmiş ve fiyat performans konusundaki başarılıları ile gündeme çıkmayı hedeflediği ürünleri sahne alacak. Bu durumda özellikle iPhone 6 ve Note 7 modellerinin büyük bir heyecanla beklendiği 2016 yılının ikinci yarısında satışa çıkartılacak ve tanıtıma gidecek kullanıcılar için gündemdeki ürünleri listeledik.

Apple’ın iPhone7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Ürünleri

Çoğu zaman neredeyse tüm detayları ile birlikte sızdırılmaya başlayan Apple iPhone 7 ailesi 2016 yılının ikinci yarısında satışa çıkarılacak olan ve oldukça heyecan verici telefonların arasında yer alıyor. Apple’ın fanatiklerin gün satmış olduğu yeni ürünlerin: iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro’nun tanıtma çıkacağı etkinliği oldukça az bir zaman kaldı.

Samsung’un Galaxy Note 7 Ürünü

Teknik özellikler bakımından Note 5 cihazına oldukça büyük bir oranla performanslı olacak olan Galaxy Note 7’nin ortaya çıkan ilk bilgilerine baktığımızda 6GB RAM ile geleceği söyleniyor. Samsung’un Ağustos ayında gerçekleştireceği bir lansman ile ürünün tanıtıma çıkartacak.

Asus ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Max

Geride bıraktığımız süre zarı içerisinde Tayvan sınırları içerisinde uluslararası lansmanı gerçekleştirilen Asus ZenFone 3’ün fiyatına göre çok daha güçlü seviyede modeller olarak karşımıza çıktı. Bunun duşunda ZenFone 2Yi nazaran cihazların tasarımı üzerinde bir takım değişiklik yaparak gümbür gümbür bir telefon ile Ekim ayında Avrupa ve Türkiye’de satışa çıkacak.

Motorola-Moto-Z-Force-Droid-Edition-Front-Back-Combo[1]

Gelmesi beklenen diğer telefonlar ise Motorola Moto Z, Moto Z Force, Huawei Mate 9, HTC’nin yeni Nexus cihazların olması bekleniyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.