izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung S3 sahiplerine Marshmallow müjdesi !

140x140Bilindiği üzre Google dünyanın en ünlü işletim sistemlerinden biri olan Android İşletim Sistemi’nin sahibi. Uzun bir samandır Android’de oldukça geniş çaplı bazı değişimler yaşanıyor. Bu değişimin temel sebebi Google’ın Android için yeni bazı güncellemeler sunması.Android İşletim Sistemi’ne gelen güncellemeler ile birlikte işletim sistemlerinin ismi hep lolipop, kitkat gibi tatlı isimleriydi. Şimdi de Google’ın Android’i karşımıza Android Marshmallow olarak çıkıyor. Android Marshmallow güncellemesi birçok yenilik , ayrıcalık sunuyor ve bu yüzden dolayı artık hangi akıllı telefonlara güncellemenin dağıtılıp dağıtılmayacağı büyük bir önem arz ediyor.

Genellikle Android Marshmallow İşletim Sistemi güncellemesi üst seviye, son çıkan akıllı telefonlara yapılıyor ancak Samsung’un eski bir ürünü bu konuda büyük bir farklılık sağlamış durumda. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung’un eski akıllı telefonlarından biri olan S3’e Samsung, resmi bir güncelleme sunmasada ünlü bir yazılımcı tarafından akıllı telefona güncelleme getirilebildi.

SAMSUNG S3 ÜRÜNÜNDE DE GÜNCELLEMEYİ UYGULAMAK MÜMKÜN

Elimize ulaşan bilgilere göre Samsung’un eski akıllı telefonlarından biri olan Samsung S3’e güncellemeyi getirmek mümkün ancak tabiki Samsung tarafından resmi bir güncelleme değil bu. Öğrenilene göre ünlü bir yazılımcı tarafından S3 telefonuna güncelleme getirildi. Peki bu nasıl yapıldı? Eğer siz de güncellemeden faydalanmak istiyorsanız ilk olarak telefonunuzda root işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Root işlemini yapmadan yeni güncellemeyi edinmek için adımları uygulamaya başlayamıyorsunuz sevgili okur.

ROOT İŞLEMİ NEDİR?

Root işlemi , telefonunuzu çok daha özgür bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir yazılımsal işlemdir. Akıllı telefon üreticileri tarafından kullanıcılara genelde yazılımın açık kaynak kodlu olmasının bazı önemli ayrıcalıkları sunulmaz yani bazı kısıtlamar bulunur. İşte root işlemi ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.