izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

MIUI 13’ten Kötü Haber Çıkışı Süresiz Olarak Ertelendi!

Çinli teknoloji devi Xiaomi‘nin MIUI 13‘ü Ağustos ayında yapılması beklenen etkinlikte tanıtması bekleniyordu. Ancak on üçüncü sürümünün çıkışı ileriki bir tarihe ertelendiği bilgisi paylaşıldı. Gecikmenin nedeni ise ürün yazılımının optimizasyona ihtiyaç duymasından kaynaklandığı belirtildi.
Görünüşe bakılırsa MIUI 13 genel anlamda hazır ama şirketin hataları gidermek için daha fazla zamana ihtiyacı var. Arayüzün önümüzdeki Ekim-Kasım aylarında yayınlanacağı iddia ediliyor ancak bu iddia Çinli şirket tarafından henüz doğrulanmadı veya yalanlanmadı.

MIUI 13'ten Kötü Haber Çıkışı Süresiz Olarak Ertelendi! 1
Xiaomi Mi Mix 4, MIUI 12.5 ile gelecek
Xiaomi Mi Mix 4‘ün Ağustos ayında gelmesi bekleniyor. Uzunca bir süredir gündemi meşgul eden modelin, MIUI 13 ile kutudan çıkan ilk akıllı telefon olabileceği belirtiliyordu. Fakat arayüzün ertelenmesi ile birlikte bu beklenti de boşa çıktı diyebiliriz.
Xiaomi‘nin halkla ilişkiler temsilcisi Wang Hua, amiral gemisi telefonun MIUI 12.5 ile satışa çıkacağı açıklamasında bulundu. Daha önce Çinli duyumcu Digital Chat Station da benzer yönde bir açıklama yapmış ve Mi Mix 4‘ün MIUI 12.5 yüklü şekilde geleceğini bildirmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.