izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Seohocasi.com Seo Kitabı

Seohocasi.com Seo Kitabı 1Geçtiğimiz hafta Kaan Gülten’in seo kitabından bir kaç makalesini kaynak belirterek sitemde yayımlamıştım. Kaynak belirttiğim için sorun olmayacağını sanmıştım fakat bugün Kaan arkadaşımız beni aradı ve makaleleri silmemi rica etti tabiki hemen kaldırdım makaleleri.

Çok büyük emekle hazırlanmış bir seo kitabı biraz düşüncesizce davrandım galiba bu durum için Kaan arkadaşımızdan özür diliyorum. Sizlerede bu seo kitabını şiddetle tavsiye ediyorum içerisinde seo hakkında bilmeniz gereken herşey ve daha fazlası mevcut. Bu kitap sayesinde bilmediğiniz bir çok seo taktiğini öğrenebilirsiniz üstelik sadece 19 TL.

Bu kitaba hemen sahip olmak için Seohocasi.com sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.Kaan arkadaşımıza bu çalışması için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kaan Gülten dedi ki:

  Merhaba Hakkı, ince düşüncen ve anlayışın için teşekkür ederim. Beni kırmadın ve makaleleri kaldırdın. iyi çalışmalar, iyi bloglamalar.

 2. Biradam dedi ki:

  Tamam kaldırmışsın ama hocanın sitesinde aşağıdaki alıntı ne demek oluyor onu anlamadım

  işte burada seohocasi.com/dmoz-yer-almanin-sirri/

  Kaan Gülten : 27 Aralık 2010, 21:49

  @melih, bunu bana değil, kitabı wareze düşürenlere ve wareze düştüken sonra makaleleri kopyalayarak sitesinde yayınlayara söylemelisiniz. Örnek, http://www.hduman.com/seohocasi-com-seo-kitabi.ht… Bu kitaba emek vermiş biri olarak onların yayınlaması mı daha doğru benim yayınlamam mı?

 3. hduman dedi ki:

  Sayfayı tekrar ziyaret edip yeni yorumları okuyabilirsin.

  kaan gülten;

  @hakkı duman, burada hatalı olanlar öncleik sırasına göre, kitabı wareze düşürenler ve kitabın wareze düşmesini fırsat bilip bilgileri sitesinde yayınlayanlardır. Bunlar böyle yapıyorsa kitabın yazarı olarak benim yayınlama hakkım tereddütsüz bulunmaktadır. Orada seni örnek verirken ilk gördüğüm andaki kızgınlıkla oldu. Bir kere rica ettim ve kaldırdın. Anlayışın için teşekkür ederim. Şu anda bu konu ile ilgili bir hatan yok.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.