izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Tek Alo, Binlerce Uçak Bileti

Her alışverişde olduğu gibi, Uçak Bileti satın almanın da püf noktaları vardır. Bazı online platformlar var ki bu püf noktaları çok iyi biliyor ve ona göre hizmet veriyor müşterilerine. Örneğin, hızlı ve yorucu olmayan bir şekilde uçak bileti almak için, uzman kadrosuyla tam dokuz senedir bu işi yapan alobilet hattı bunlar arasında en popüler olandır.Alobilet hattı, kolay bir kullanıma sahipbir web sitesine sahip. Alobilet hattı, bir bakışta anlaşılabilen, karışık olmayan bir arayüz ile tasarlanmış. Dilediğiniz uçak biletine, pratik bir kullanıma sahip bilet arama formu sayesinde ulaşabiliyorsunuz.

Alobilet hattıile, yurtiçi ya da yurtdışı, nereye gitmek istiyorsanız, bilet arama formunda bilgilerinizi giriyorsunuz, sistem sizin için tüm uçuşları listeliyor. Böylece, alobilet hattı sayesinde, siz de, size en uygun olan havayolu şirketini seçiyorsunuz.alobilet hattıile, sadece internet üzerinden değil, haftanın her günü, günün her saati hizmet veren, 0850 250 22 66 numaralı çağrı merkezi ile de dilediğiniz uçak biletinin sahibi olabilirsiniz. Alobilethattı’nın çağrı merkezi, üstün bir donanımı sahip bir altyapı ile kurulmuş ve işinde uzman ve güler yüzlü personeli ile de bu altyapı desteklenmiş.Alobilethattı’nın çağrı merkezi, her müşterisine, nazik, güler yüzlü, sıcak davranıyor.Tüm bu nedenler ve daha fazla nedenin birleşimden oluşan bir alobilet hattı başarısı vardır. Bugün alobilet hattı, uçak bileti alınırken, ilk tercih edilen şirketleri arasında üst sıralarda yerini almış bulunuyor.

Alobilet hattı bünyesinde hemen hemen bütün havayolu şirketleri bulunur. Bu şirketlerinden biri de Öger’dir. Alobilethattı yardımıyla, Öger uçak biletini seri ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.Öger, kırk seneyi aşkın bir zamandır havacılık sektörünün içinde yer alan güvenilir bir şirket. Öger, Türkiye’deilk defa Charter esaslı uçuşları sunan şirket olma özelliğini de korumaktadır. Öger’in en üst seviyedeki hizmet anlayışı, insanların Öger uçak biletini tercih etmesine neden oluyor. Öger uçak bileti, insanlara keyifli bir uçuş yaşatırken, aynı zamanda da kaliteli ve konforlu bir hizmet anlayışı ile yolculuk yapmalarını sağlar.

AnadoluJet de, alobilethattı’nın havayolu şirketlerinden biridir.”uçmayan kalmasın” mottosu ile yola çıkan Anadolujet, Anadolu’nun dört bir yanına uçuyor, Anadolujet2008’den beri güvenle, uçuş noktalarını birbirine bağlıyor. Ücretsiz online check-in ve ücretsiz ikram , uçuş mili gibi hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına uçan Anadolujet, ilk yılında sekiz uçak ile yolculuğuna başlasa da, 2010’da onaltı uçaklık bir filoya sahip olurken, 2012’de, artık yirmi uçaklık bir filoya sahip Türkiye’nin sayılı havayolu şirketleri arasında yerini aldı.Anadolujet, zamanla oluşan bu markalaşma sürecinin ödülünü de, yolcuların Anadolujet’e duyduğu güven ile alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.