izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Signal’den Büyük Haber Kripto Para Transferi!

Signal’in CEO’su, MobileCoin ile yakından ilgileniyor.

Signal’den Büyük Haber Kripto Para Transferi! 1

Son zamanların popülaritesi en çok artan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Signal, geçtiğimiz gün beta sürümünde olan bir peer to peer (eşler arası) ödeme sistemini test ettiğini kullanıcılarına duyurdu. İsminin Signal Payments olacağı belirtilen ödeme sisteminde şimdilik MobileCoin cüzdanı ve ona eşlik eden kripto para birimi olan MOB’u içereceği belirtildi. MobileCoin’in Signal’in kurucu ortağı ve CEO’su olan Moxie Marlinspike ile yakın bir ilişkisi bulunuyor.

WhatsApp’ın yaşadığı sözleşme problemi nedeniyle, Signal’in üye sayısında yüzde 4 binin üzerinde artış yaşamış ve üye sayısını her geçen gün arttırmaya devam ettiğini görüyoruz. Uygulamanın bu günlerde ise 40 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor. MobileCoin’in Bugünkü güncel fiyatı kripto para borsasında 536.95 TRY olarak görülüyor. Ancak büyük dalgalanmaların olabildiği bu piyasada nasıl bir yol izleyeceğini kestirmek ise hala bir merak konusu.

Signal’in büyüme ve iletişim başkanlığını yapan Jun Harada, bir blog gönderisinde “Destek eklediğimiz ilk ödeme protokolü, kendi para birimi MOB olan MobileCoin adlı özel olarak odaklanmış bir ödeme ağıdır. Her zaman olduğu gibi, hedefimiz verilerinizi bizim değil, sizin elinizde tutmaktır. MobileCoin’in tasarımı, Signal’in bakiyenize, tüm işlem geçmişinize ya da fonlarınıza erişimi olmadığı anlamına gelir. Ayrıca başka bir uygulamaya veya hizmete geçmek isterseniz, paranızı istediğiniz zaman aktarabilirsiniz.

Signal’den Büyük Haber Kripto Para Transferi! 2

Özelliği ilk etapta kullanabilmek isteyen kullanıcıların Birleşik Krallık’ta yaşaması gerektiğini söyleyen firma, uygun olanların MobileCoin’e kaydolabileceğini ve bu özelliğe Signal beta aracılığıyla erişilebileceğini belirtti.Jun Harada ayrıca, beta sürümünü test edeceklerin geri bildirimde bulunmasının kendileri için çok önemli olduğundan bahsetti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.