izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

TikTok Sessize Alma Özelliğini Getiriyor!

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamaları arasında ilk sıralara oynayan TikTok yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Canlı yayın açan kullanıcılar, izleyicilerinde bir trol veya yayıncıyı taciz eden biri olma ihtimali her zaman bulunuyordu. Bu sebeple, daha büyük ve yayın odaklı platformlardan biri olan  Twitch yayınlarında genellikle, yayıncının bu tür kötü yorumları yayın sırasında görünmelerini önlemek için silmesine yardımcı olan moderatörler bulunur.
TikTok‘un popülaritesinin artması ve daha fazla insanın canlı yayına geçmek için platformu kullanmaya başlamasıyla birlikte şirket, TikTok yayıncılarının ve yardımcılarının yayın sırasında belirli izleyicileri susturmasına izin verecek yeni bir özelliği piyasaya süreceğini duyurdu.

TikTok Sessize Alma Özelliğini Getiriyor! 1
Bu sessize alma özelliği, yayıncıların çok asi ve rahatsız edici olduklarını düşünürlerse izleyiciyi birkaç dakika veya yayının tamamı boyunca sessize almalarına imkan tanıyacak. TikTok‘a göre, “Artık, yayın sahibi veya güvenilir yardımcısı, kaba bir izleyiciyi birkaç saniye veya dakika veya canlı süresi boyunca geçici olarak susturabilir. Bir hesap herhangi bir süre boyunca sessize alınırsa, o kişinin tüm yorum geçmişi de kaldırılacaktır.
TikTok‘un belirttiği gibi, yayın sahipleri yorumları zaten devre dışı bırakabilir ve potansiyel olarak zararlı yorumları filtreleyebilir, ancak bu özelliğin eklenmesi daha ayrıntılı kontroller ekler, böylece yayıncılar yorumları tamamen kapatmak yerine yalnızca birkaç izleyici üyesini susturabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.