izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar!

Toyota, popüler modeli Corolla‘nın ismini SUV dünyasıyla buluşturmuş ve  Corolla Cross modelini geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. Toyota şimdi de Corolla Cross‘un Japonya’da satılacak versiyonunu çıkardı. Otomobilin tasarımı diğer versiyona göre biraz değişiklik gösteriyor diyebiliriz.

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar! 1
Toyota Corolla Cross‘un global versiyonuyla Japonya versiyonu arasındaki fark en çok ön bölümde göze çarptığını açıkça söyleyebiliriz.  İlk olarak şirketin Corolla modellerinde  kullandığı ön logoyu Corolla Cross‘a da uyguladığı dikkat çekiyor.

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar! 2
İki modelin farları şekil olarak benzese de ünitelerdeki ışık imzasının farklı olduğu görülüyor.

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar! 3
İç mekanda Toyota Corolla Cross‘un global versiyonundan görmeye alışık olduğumuz bir görüntü hakim. 7 inç dijital gösterge ekranı ile 8 inç dokunmatik ekrana ve Android Auto ve Apple CarPlay desteğine sahip multimedya sistemi bu alandaki özelliklerden.
Corolla Cross‘un Japonya versiyonu 138 beygir güç ve 170 Nm tork üreten 2ZR-FAE 1.8 litre dört silindirli atmosferik motorun hafifçe elden geçirilmiş versiyonunu kullanıyor. Üretilen güç ve tork ön tekerleklere CVT (Super CVT-i) şanzımanla aktarılıyor. Ayrıca 1.8 litre ünite ve iki elektrik motorunu kombinleyen 121 beygirlik hibrit sistem de mevcut.

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar! 4

Toyota Corolla Cross Japonya Versiyonu Tanıtıldı İşte Detaylar! 5
Corolla Cross Japonya’daki başlangıç fiyatı 1,999,000 Japon yeni (153.636 TL) olacak. En üst versiyonun fiyatıysa 3,199,000 Japon yeni (245.863 TL) olarak açıklandı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.