izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Oto Kiralama 1Günümüzde oto kiralama hızla gelişen bir iş alanı haline gelmiş bulunmakta arkadaşlar. Öyleki artık her ilde sayısız oto kiralama şirketi mevcut. Hatta daha da detaya inersek her ilçede en az 10 adet oto kiralama açılmış desek yanlış olmaz sanırım. Aslında bu güzel birşey acil bir durumda araba aramak zorunda kalmıyorsunuz hemen bir tane kiralayıp işinizi halledebiliyorsunuz. İş gezilerinde arabanızı yanınızda taşımanıza gerek kalmıyor gittiğiniz ilde bir araç kiralayıp keyfinize bakabiliyorsunuz.

Araç kiralam sektrü özellikle trabzon ilimizde çok gelişmiş durumda. Trabzon oto kiralama aşmış gitmiş diyebiliriz. Geçenlerde trabzona gitmem gerekti ve rizeden bir araba kiralayıp trabzona gittim. Havaalanında beklerken en çok dikkatimi çeken şey sırayla dizilmiş oto kiralama şirketleri oldu. Sanki ekmek,su gibi ihtiyaçmış hissi uyandırıyor insanda. Çünkü koca havaalanında oto kiralama şirketinden başka bir şey yok.

Güzel iş yapıyor olmaları gerek ki bu kadar çoğalabilsinler. Hatta bi telefon konuşmasına şahit oldum bir şirketin önümüzdeki hafta tüm otoları rezervasyon yapılmış bu da işlerin ne kadar yoğun olduğunun bir göstergesi zaten. Demek ki bu oto kiralama sektöründe güzel iş var. Değerlendirmek lazım diye düşünüyorum.

Oto kiralama işi aslında risksiz bir sektördür. Çünkü arabaların başına her hangi bir olay geldiğinde sorunu kasko veya sigorta şirketi karşılar. Arabanın çalışamadığı günlerdeki parasını ise kazayı yapan kişi karşılar siz hiç bir şeye karışmassınız yani. Tek yapmanız gereken güzel bir yerde oto kiralama şirketi kurmak. Gerisi kendiliğinden gelecektir bence.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre KARABULUT dedi ki:

    Oto kiralama işinin trabzonda çok gelişmiş olduğunu farketmem geçtiğimiz yaz sezonunda oldu. Trabzondaki bir rent a car firmasının internet sayfasına adwords reklam hizmeti konusunda danışmanlık yaptım. Bu işin teklifini ilk aldığımda çok kasmaz sanırım diye düşünmüştüm ama umduğum gibi olmadı. Zor bir süreçti 🙂 Müthiş bir rekabet var bu sektörde internet üzerinde, özellikle trabzonda.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.