izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Türkiye’nin İlk Özel Ders Edinme Platformu

Öğrencilerin, derslerine destek amaçlı sıkça başvurduğu özel ders hizmeti artık tek bir platformda yer alıyor. Dersburada.net sitesi bünyesinde bulundurduğu deneyimli, uzman eğitmen kadrosu ile tüm sınavlara hazırlıkta, okul dersleri ve ödevlerine yardımda en verimli eğitim anlayışını sunuyor. İstanbul içindeki tüm semtlerde alanında eğitim görmüş eğitmenler, birebir dersler ile sınıf ortamlarında gerçekleşen derslerden daha yararlı bir eğitim modelini öğrencilere sunuyor.Bilindiği üzere özel ders ülkemizde YGS, LYS
, SBS, ALES gibi binlerce adayın girdiği sınavlarda başarıyı belirleyen en büyük faktörlerden birisi haline geldi. Artan talep ile birlikte ders veren kişilerde de büyük artış görüldü. Ancak artan eğitmenlerin bir çoğu deneyimsiz ve alanına hakim olmayan kişilerden oluşmakta. Dersburada.net başvuru yapan tüm eğitmenler içerisinden en deneyimli olanları belirlemiş ve İstanbul için tüm semtlerde hizmet verecek bir kadro oluşturmuştur. Bu sayede ders almak isteyen öğrenciler gönül rahatlığı ile özel öğretmen talebinde bulunabiliyor ve kaygılarından arınmış bir şekilde eğitimini sürdürüyor.Dersburada.net eğitmenleri içerisinde alanında bir bölümden mezun hocalar ile birlikte yine alanındaki bir bölümü okumakta olan üniversite öğrencileri de bulunmaktadır. Her geçen gün artan ders talepleri ile bünyesini hızlı bir şekilde genişletmektedir.

İstanbul Özel Ders
Özel ders ile normal okullarda görülen eğitim arasında bir çok fark vardır. Sınıf ortamlarında yapılan dersler öğrencinin odaklanma sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Dikkat dağınıklığı ile alınan eğitim kalıcı bir bilgi birikimi oluşturmamaktadır. Özel ders ise birebir eğitim modelini savunmaktadır. Sadece bir öğretmen ve bir öğrenci şeklinde yapılan dersler ister ev ortamında ister kütüphane ve etüt merkezlerinde yapılabilmektedir. Dikkat dağılmasının minimum seviyede gerçekleştiği derslerde öğrenci – öğretmen etkileşimi maksimum düzeydedir. Ayrıca öğrenciler cevap bulamadığı tüm sorularına özel ders ile rahatça yanıt bulabilmektedir. Özel ders sadece tek bir dersten oluşmamalıdır. Düzenli bir şekilde alınan dersler, öğrenci için koçluk sistemini de devreye sokmaktadır. Dersburada.net İstanbul özel ders hizmetinde birçok öğrenciye koçluk sistemini uygulamaktadır.Koçluk  sistemi öğrencinin sınavlara hazırlık gibi uzun vadeli çalışma gerektiren dönemlerde, öğrenci için en doğru çalışma sistemini oluşturmaktadır. Özel öğretmeni ile birebir eğitim alan öğrenci için sınavlara yönelik programlar oluşturularak her derste neler işleneceği gibi birçok plan bu sistemde belirlenmektedir. Planlı bir çalışma ortamı sunan koçluk sistemi, özel ders ile beraber öğrencinin başarısına ulaşmasındaki en yararlı eğitim olduğu bilinmektedir.

Ucuz Özel Ders
Ülkemizde özel ders hizmetinin pahalı bir hizmet olduğu sanılmaktadır. Bu sebeple öğrenciler etüt merkezlerine yönlendirilmektedir. Etüt merkezleri yine sınıf ortamında gerçekleştiği için maalesef yeterli verimi verememektedir. Birçok dershane ve etüt merkezi, bazı şubelerinde sınıfta bulunan öğrenci sayısını azaltarak özel dershane kavramını oluşturmuştur. Vakıf üniversitelerinde verilenle aynı ücrete sahip bu özel dershaneler sadece yüksek bütçeli ailelere hitap etmektedir. Dersburada.net her bütçeye uygun özel ders hizmetinin garantisini vermektedir. Sitede bulunan iletişim numaralarını arayarak tüm fiyat bilgisini edinebilir, öğrenci için en doğru eğitim planını oluşturabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.