izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Windows 10, Yeni Güncellemeyle Simgelerini Değiştirecek

Microsoft, bilgisayarlarının vazgeçilmez işletim sistemi olan Windows‘u ilk piyasaya sunduğu günden beri geliştirmeye güncellemeye devam ediyor. En son Windows 10 ile piyasada hala yer alan şirket bugün bu işletim sistemine yeni güncelleme sunmaya başladı.

Windows 10, Yeni Güncellemeyle Simgelerini Değiştirecek 1

Build 21343 olarak gelen güncelleme şuan için test aşamasında. Windows Insider kullanıcıları tarafından deneyimlenen güncelleme ile birlikte yeni Windows 10 simgeleri de geliyor.

Yeni güncelleme performans artışı, çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeleri de içerisinde barındırmakta. Arayüzdeki bu değişiklik saha araştırması sonucunda ve demo testi ile kullanıcıların olumlu tepkisiyle sonuçlandığı dile getirildi. Bilindiği üzere Microsoft geçtiğimiz yıllardan beri arayüzde ve uygulama simgelerinde değişiklik yapmayı planlıyordu. İşte şirket bu güncellemeyle birlikte bu planını gerçekleştirmiş oldu.

 

Windows 10, Yeni Güncellemeyle Simgelerini Değiştirecek 2Microsoft’un resmi blogunda yayımlanan yeni uygulama simgeleri görselleri oldukça iyi olmuş durumda. Paylaşılan görsellerde değişen uygulamalar Belgeler, Videolar, Müzikler, Resimler, Klosörler, İndirilenler olarak karşımıza çıkıyor. Şirket şuan için Insider kullanıcılarına sunduğu bu güncellemeyi resmi olarak kararlı bir şekilde ne zaman sunacağını ise henüz açıklamadı.

Paylaşılan haberin orijinal görsellerine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.