izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Windows 10’da Kişilerim Özelliği Ortaya Çıktı!

Microsoft’un yaptığı yeni güncelleme ile birlikte Windows 10’a gelecek olan kişilerim sayesinde bütün sosyal iletim araçlarınızı birbirine bağlayabileceksiniz. Tek bir ara yüz üzerinden hem mail hem de mesajlaşma sorunun çözmeyi başaran Microsoft, Windows 10 Creators Update özelliği ile birçok yeniliğe bünyesinde yer verdi.

Özellikle yeni gelen oyun modunun Windows 10 kullanıcılarını oldukça memnun ettiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında Creators Update ile karşımıza çıkması beklenen birkaç özellik yetişmediğinden dolayı bir sonraki güncelleme sürecine kaldı. Gecikmelere kalan özelliklerden bir tanesi de kişilerim oldu.

Windows 10’da Kişilerim Özelliği Ortaya Çıktı! 1

Windows 109 Redstone 3 ile birlikte karşımıza çıkacak olan özellik, Oldukça dikkat çekici olacak gibi duruyor. İlk olarak geride bıraktığımız sene ortaya çıkan Kişilerim özelliği çok fazla özellik barındırmıyor. Geliştirme aşamasında olan özellik, Mail, Arkadaşlar, Skype gibi bir takım sosyal uygulamaları birbirine bağlayacak şekilde duruyor.

Kişilerim uygulamasının bağlanmanız, adres defteri üzerinden barınan tüm kişilere hızlı erişim imkanı sağlayacak olan ve bunları görev çubuğu üzerinden tek bir tık ile bağlantı yapmanıza yardımcı olacak. Bu kısımdan bir kişiyi seçerseniz, O kişinin sosyal uygulama üzerinde nelerde aktif f olduğunu görebileceğiniz pencere karşınıza çıkacak. Şu anda ara yüz son derece temel konulara odaklanmış durumda fakat ileride dosya sürükleyip anında paylaşma gibi özelliklerin gelin, WhatsApp gibi başarılı araçlarında karşımıza çıkması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.