izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Samsung Kurtarma Modu Nasıl Açılır?

Samsung Kurtarma Modu Nasıl Açılır? 1Samsung kurtarma moduglobal anlamda SamsungRecoveryModu olarak bilinmektedir. Bu mod ile telefon içinde bir çok işleminizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Recoverymodunu nasıl açabileceğiniz bahsedeceğiz. Aynı zamanda fonksiyonları hakkında bilgiler aktaracağız.

Samsung Kurtarma modu, adından da anlaşılacağı üzere telefonunuzda kurtarabileceğiniz bir çok fonksiyonu barındırmaktadır. Bu moda ulaşmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor;

  • Telefonunuzu tamamen kapatmanız gerekmektedir.
  • Telefonunuz kapalı iken ev tuşu, güç tulu ve ses tuşuna basılı tutun.
  • Eğer telefonunuz da ev tuşu bulunmuyor ise, ses yükseltme, güç tuşu ve bixby tuşlarına basılı tutmanız gerekiyor.
  • Samsung Kurtarma moduna bu şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer menüler belirmediyse, bir süre beklemeniz gerekiyor. 2 dakika içinde menüler belirmez ise, ses tuşlarına basmanız gerekmektedir.

Kurtarma modunu kapatmak için ise, rebootsystemnow giriş yapmanız gerekir. Bu şekilde moddan çıkmış olursunuz.

Receverymodunun menüsü, sürümlere ve telefonun moduna göre farklılık gösterebilir. Eğer özel bir receverymod yüklemiş iseniz, geliştiricisinin adımlarını takip etmeniz gerekir.

 

Samsung Kurtarma Modu Nedir?

Samsung kurtarma modu, samsung cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz oldukça etkili ve etkin bir moddur. Akıllı cihazlarda kullanılan bu modSamsungGalaxy akıllı telefonlarda yer almaktadır.

Samsung menülerinden biri olan SamsungRecoveryMod, oldukça önemli özelliklere sahip olan bir seçenektir. Cep telefonunuzun arızlanması, virüs taşıması gibi durumlarda, bu mod sayesinde cihazınızda temizlik yapabilirsiniz. Aynı zamanda tüm sistemi biçimlendirme işlemleri de yapabilirsiniz.

Samsung kurtarma modu, kısaca cihazınızın verimini arttırmak için kullanabileceğiniz önemli bir seçenektir. Sizlere bu yazımızda Samsung kurtarma modu nasıl açılır konusunda detaylı bilgiler aktardık. Bunları kullanarak, işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapma şansın sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.