izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir?

Masaüstü uygulaması konusunda yıllardır piyasanın lideri konumunda olan Photoshop bu sefer de mobil telefon pazarında kullanıcılarına hizmet sunmaya başladı. Teknolojide ki bu gelişmeler akıllı telefonların birer profesyonel kamera haline gelmesine olanak sağladı, mobil fotoğrafçılığın geldiği bu noktada fotoğraf düzenleme ve ince ayar için Photoshop mobil kullanıcılarını sevindirecek bu adımı attı.

Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 1 Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 2 Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 3

Adobe imzalı yapay zekalı fotoğraf uygulaması ile karşımıza çıkan Photoshop Camera  yapay zeka Sensei temelinde çekilen / içerisine eklenen fotoğrafı algılıyor ve ona özel filtreler uygulayabiliyor. Filtrelerini gerçek zamanlı olarak da kullandıran uygulama,  oldukça eğlenceli görünüyor. Yapay zeka sayesinde kendisini tekrar eden sonuçlar sunmayacağı özellikle aktarılan uygulama, daha önce fotoğrafçılık deneyimi olmayanlar için  de güzel görünüyor. Birçok düzenlemeyi kendi başına otomatik olarak yapabilen Photoshop Camera, buna karşın profesyoneller için  manuel düzenleme seçenekleri de sunuyor. Fotoğraflara hareketli objeler de ekleyebilen fotoğraf uygulaması, otomatik olarak maskeleme de yapabiliyor. Bu sayede obje seçimi ve ona bağlı efektleri ekleme süreci ciddi şekilde kolay hale geliyor.

Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 4 Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 5 Yapay Zeka Destekli Mobil Photoshop Nasıl İndirilir? 6

Fotoğraf düzenleme odaklı birçok uygulaması bulunan Adobe, yeni seçenekler sunmaya devam ederek kullanıcılarını sevindiriyor. Uygulamanın iOS ve Android sürümlerine bu linklerden ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.