izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yaşam Tarzınızı Kendiniz Belirleyin

Yaşam Tarzınızı Kendiniz Belirleyin 1Her insan kendi yaşam tarzını kendi belirlemelidir. Örneğin şık giyinmek veya spor yaparak her zaman sağlıklı kalmak sizin yaşam tarzınızdır ve her birey kendi yaşam tarzını kendi istediği gibi sürdürür. Yaşam tarzınızı belirlerken bence dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi sağlık tır. Sağlıklı bir yaşam her insan için önemli bir faktördür. bu faktörü sırasıyla moda ve sağlıklı yaşam takip etmektedir. Bu üçü aslında bir insanın hayatındaki en temel ve herzaman ihtiyaç duyduğu faktörlerdir.

Örnek vermek gerekirse bir insan sağlıklı olmassa sağlıklı bir yaşamıda olamaz dolayısıyla bunlar birbiriyle bağlantılı faktörlerdir. Moda ise biraz daha sonra gelen fakat önemli faktörlerden birtanesidir. Moda daha çok bayanların takip ettiği yaşam tarzları arasında yer almaktadır. Nadir de olsa modayı takip eden erkeklerde vardır.

Aslında moda erkek bayan ayırt etmeyen bir faktördür. Kendini seven ve kendine özen gösteren her sağlıklı birey modayı takip etmelidir diye düşünüyorum. Eğer iyi bir moda takipçisi iseniz etrafınızda çok fazla ilgi çekebilir popüler bir birey haline gelebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların size bakışı daha çok değişir ve daha fazla değer görebilirsiniz. Duruşunuzla insanları etkileyebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.