izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yeni Android Oreo Yolda

Android 8‘in resmi ismi Google’ın tanıtımı yapmasından sonra belli oldu. Google, yeni işletim sistemi versiyonunu daha önce; Google I/O konferansında duyurmuş, resmi olarak herhangi bir isim açıklamamıştı. Tahminler Android 8’in Oreo olacağı yönündeydi öyle de oldu. Google bu yeni işlemcisiyle daha çok pil ömrü ve ve performans olarak daha yüksek verim alacak gibi.
Android’in bu yeni sürümü, pil ömrünü uzatmayı, bildirimleri iyileştirmeyi ve Google’ın Pixel ve Nexus cihazlarındaki güncellemeleri hızlandırılmasıyla, android akıllı telefonlarda performans olarak daha iyi verim alınmasını hedefliyor.Google’ın bu yeni sürümüyle birlikte emojilerde de bir çok yenilikler yaptığı gözlemlendi.

Yeni Android Oreo Yolda 1

Sayfa İçeriği

Android Oreo ne zaman çıkıyor?

Google, yeni işletim sistemini öncelikle Pixel ve Nexus modeli akıllı telefonlar ile sunuyor. Pixel ve Nexus’lara güncellenen Android 8 Oreo, bu sürümün test süreci olacak gibi sonrasında ise ekim ayının sonuna doğru üreticilerin kararları doğrultusunda diğer Android işlemcili akıllı telefonlara ve tabletlere Android Oreo sürümünün gelmesi bekleniyor.

Android Oreo hangi telefonlarda olacak, işte o telefonlardan bazıları;

Samsung’un 2017 üretimi Galaxy modellerinin tümü ve Samsung Galaxy C9 Pro, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6
Google Pixel, Google Pixel XL, Google Pixel C
LG Nexus 6P, LG Nexus 5X
Sony Xpreia X, Sony Xperia XZ, Sony XA1
HTC U11
Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6, Nokia 8
OnePlus 3, OnePlus 3T, OnePlus 5

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.