izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

1 Nisan Şakası Kontöre Son

1 Nisan Şakası Kontöre Son 11 Nisan itibariyle telekominikasyon sektöründe arabağlantı yani kontör ücreti düşecek.Kontor sisteminin yerini tl ve kuruş sistemi alacak.Yani kullanıcı artık kontor değil telefonuna para yükleyecek.Telefon sahipleri hangi operatörlerle kaç kontore konuşursam ucuz olur hesabını bırakacak.Avea yöneticilerinden Erkan Akdemir yaptığı açıklamada artık 10 milyonluk kontör değil direk telefondalına 10 tl yükleyecekler dedi.SMS ve MMS uygulamaları ise artık ücretli değil bedava olacak.

Yakın bir tarihde cep telefonları her işi yapabilecek hatta öyleki cep telefonunuz ile cüzdan kullanmadan alış veriş bile yapılabilecek.Telefonunuzu kredi kartı gibi kullanabileceksiniz dedi.Bence süper bir uygulama en çok hoşuma giden ise SMS ve MMS uygulamalarının ücretsiz olaması.Bu sistem en çok öğrencilerin işine gelecek gibi görünüyor.1 Nisanı bekleyelim ve görelim..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kelimeler Benim dedi ki:

  Merhaba;

  Zaten tüm operatörler cüzi bir miktar karşılığı binlerce SMS veriyorlar. Ücretsiz olması pek şaşırtıcı değil. Yalnız, ücretsiz olacak SMS'in acısı nereden çıkacak, bunu da bekleyip göreceğiz 🙂

 2. hduman dedi ki:

  bu konuda haklısın bekleyip görülecek..

 3. Oktayusx dedi ki:

  Kredi kartı gibi kullanma olayı Turkcell'de mobil ödeme denen ürünle zaten vardı. 🙂 Ama bu olaydan sonra alışveriş mağazaları mobil ödemeyi etkinleştirseler süper olur aslında.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.