Anasayfa / Teknoloji Haberleri / Kontör Kalktı Rekabet Arttı

Kontör Kalktı Rekabet Arttı

1 Nisan gününden itibaren bildiğiniz gibi kontör sistemi yerini kuruş sistemine bırakmıştı.Peki ama bu sistem ne kadar yararlı oldu kullanıcı için görünüşe göre baya yararlı oldu rekabeti arttıran kuruş sistemiyle beraber operatörler süper kampanyalar yapmaya başladı.Bu durumda en güzel kampanyayı turkcell yapmış gibi duruyor turkcelli vodafone ve avea izliyor biraz bu kampanyalardan bahsedelim.

Turkcell Kampanyası:30 TL ve üzeri yüklemelerinizde %100 hediye kontor kazanıyorsunuz yani 30 TL yüklediğinizde 30 TL hediye kazanıyorsunuz toplamda 60 TL’niz oluyor.En ideal kampanya bence.

Vodafone Kampanyası:Her yüklediğiniz TL’nin %50 sini hediye veriyor yani 30 TL yüklediğinizde 15 TL kazanıyorsunuz ve toplamda 45 TL’niz oluyor.

Avea Kampayası:50 TL ve üzeri yüklemelerinizde 200 TL hediye veriyor en popüler kampanya gibi dursada günümüzde 50 TL yükleyebilecek kişi sayısı çok az olduğu için benim popüler kampanyam turkcell’inki.

Günümüzde cep telefonu kullanıcılarının çoğunu öğrenciler oluşturmakta.Öğrenci milleti bildiğiniz gibi fakir bir milletdir 🙂 bu yüzden 50 TL yükleme yapabilecek öğrenci olduğunu sanmıyorum onun için öğrencilerin kampanyası turkcell.

3 Yorum

  1. rekabet guzeldır bızede yarıosa 🙂

  2. inşallah hepımız ıcın hayırlı olur

  3. Güzel şeyler olucakmış gibi hissediyorum hayırlısı 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir