Anasayfa / Teknoloji Haberleri / Amazon Soruşturma Altında

Amazon Soruşturma Altında

Alman Karnavalı Ofisi, Federal Kartel Ofisi, Amazon’un internet alışveriş pazarında makul bir rekabet gerçekleştirip gerçekleştirmediğini araştırmak için bir sınav başlattı.Bundeskartellamt, Almanya, bir açıklamada şunları söyledi: aki Aldığımız sayısız protestodan dolayı, Amazon’un pazardaki konumunu satıcılara karşı yanlış kullanıp kullanmadığını kontrol edeceğiz. Almanya Cartel Office aynı şekilde tüccarların verilerini kullanmasını, taksitleri askıya aldığını ve Amazon’un satıcılara karşı uygulamaları gibi vahiy etmeden satıcıların kayıtlarını engellediğini gösterdi.

Amerika’da, durum, Avrupa’daki milletlerle aynı değildir. Öğeye göre 1-3 saat geçtikten sonra varış zaman dilimine gelebilirsiniz. Amazon, kibirli müşteriyi tanımak ve aldırışsız bir şekilde, talihsiz bir durumda sıkıştı.

Dünyadaki 300 milyondan fazla dinamik destekçiyle, Amazon şu anda bu tür değişimleri insan yapımı akıl yürütme hesaplamalarıyla tamamlıyor. Bireylerin geri döndüğü noktada iş, dengeli yazışmalara geri döner ve kayıtlar iade edilebilir. İşleyen bir Amazon müşterisi olduğunuz ihtimaline karşı, bu konular hakkında daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir