izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Android Cihazı Hızlı Şarj Etmenin Yolları

45857826238364169835Günümüzde artık oldukça fazla sayıda kişi  Android tabanlı akıllı telefon sahibi. Akıllı telefonların kullanımı oldukça fazla ancak akıllı telefonlardaki bir büyük problem hala çözüme kavuşturulamamış durumda. O problem batarya problemi ! Günümüzde akıllı telefonların şarjı kesinlikle çok çabuk bir şekilde tükeniyor. Sadece akıllı telefonların değil aynı zamanda tabletlerin de şarjı uzun süre dayanmıyor. Bunların yanında akıllı telefonu birde yanlış kullanınca daha büyük problemler ortaya çıkıyor. Akıllı telefonunuzu yanlış bir şekilde şarj etmeniz telefonuzun pilini yavaşlatacak bir etkendir. Akıllı telefonunuzun şarj süresini koruyabileceğiniz gibi arttırabilmeniz, hatta ve hatta daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlayabilmeniz mümkün. Peki ya bunun için ne yapmak gerekiyor?

ŞARJ KABLOSU ÇOK ÖNEMLİ !

Eğer akıllı telefonunuzun hızlı bir şekilde şarj olmasını istiyorsanız kesinlikle doğru şarj aletini kullanmanız gerekiyor. Kalitesiz olan şarj aletleri akıllı telefonunuzu yavaş bir şekilde dolduracağı gibi aynı zamanda telefonunuzu bozabilir, hatta ve hatta sağlık açısından size de tehdit oluşturabilir. Bu yüzden dolayı kesinlikle kaliteli, şarj kablosu hususunda hızlı şarja elverişli olan bir şarj aleti kullanmanız gerekmektedir.

KABLOSUZ HIZLI ŞARJ SEÇENEĞİ

Kablosuz hızlı şarj ile akıllı telefonunuzun çok daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

YARDIMCI UYGULAMALAR

Bu konuda bir diğer en önemli husus ta yardımcı uygulamalardır. Yardımcı uygulamalardan kastım günümüzde sanal marketlerde oldukça fazla sayıda ücretsiz & ücretli akıllı telefon şarj koruyucu uygulama vardır. Bu uygulamalar şarjınızı korudukları gibi aynı zamanda akıllı telefonunuzun daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlarlar. Çünkü bu uygulamalar akıllı telefonunuz şarj olurken arkaplanda çalışan, pilinizden sömüren uygulamaları kapatırlar. Bu yüzden dolayı da akıllı telefonunuz yada tabletiniz daha hızlı şarj olmaya başlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.