izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ankara Burun Estetiği

Ankara burun estetiği kliniği olarak, burun estetiği ve burun ucu estetiği operasyonlarını gerçekleştirerek, hayalinizde yer alan burun şekline kavuşabilmenizi sağlıyoruz. Burun estetiği operasyon sürecimizde bilgisayarlı çalışmayı benimseyerek, operasyon sonunda sahip olacağınız burun şeklini ortama model üzerinden görebilmenizi de sağlıyoruz. Ankara burun estetiği kliniği olarak, tüm süreçte desteğimizi sizlere sunarak ameliyat sonrasında dikkat etmeniz gereken durumlar hakkında sizleri bilgilendiriyor, kontrollerimizde sağlık durumunuzu takip ediyoruz. Burun estetiği operasyonumuz ardından yüz hatlarınız ile uyumu yakalayan, estetik bir burun görünümü kazanabilmenizi sağlıyoruz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun estetiği ameliyatı yapmak için ilk olarak sizler ile detaylı bir görüşme gerçekleştirip, görüşlerinizi aldıktan sonra bilgisayar üzerinden çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içinde sizleri iyi bir şekilde bilgilendirebilmemiz ve yüz hatlarınıza en iyi şekilde uyum sağlayacak burun şeklini belirlememiz son derece önemlidir.

Ankara burun estetiği kliniği olarak, burun ameliyatı ardından elde edeceğimiz yaklaşık sonucu bilgisayar üzerindeki görsel çalışmalarımız ardından sizlere sunuyoruz. Ardından ilgili randevu günümüzde ise ardından birkaç gün içinde sosyal hayatınıza devam edebileceğiniz burun ameliyatı operasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Burun Estetiği Ameliyatı Süresi Ne Kadar?

Burun estetiği operasyonunun süresi, ortama 3 saattir. Ancak bilmenizi gerekir operasyon için önceden belirlenmiş olan net bir süre aralığı bulunmaz. Sahip olduğunuz sağlık durumuna, burnunuzun operasyon öncesindeki yapısına, ameliyatımızın kapsamına göre operasyon sürelerimiz değişir. Sağlıksal bir problemim olmaması halinde 3 ile 4 saatlik bir sürede operasyonun tamamlanabileceğini dile getirebiliriz.

Burun Ucu Estetiği Yapılır mı?

Burun ucu estetiği yapmak mümkündür. Tüm buruna değil sadece görüntüsünden memnun olmadığınız burun ucu bölgesine estetik yaptırma düşüncenizi bize iletebilirsiniz. Burnunuzun görünümünden hoşlanmadığınız anda sadece burun ucu bölümünü kaldırtmak isteyebilirsiniz. Eğer burnunuz yüz hatlarınız ile uyumluysa ve sadece burun ucunu kaldırma operasyonu ile estetik bir görünüm yakalanabilecekse, burun ucu kaldırma ameliyatımızı gerçekleştirerek, hayallerinizdeki burun şekline ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

 

Burun Estetiği Operasyonu Ardından Neler Yaşanır?

Burun estetiği operasyonu ardından yaşananlar arasında burunda hafif şişlik oluşumu ve morarmalar bulunur. Bu etkiler ameliyatımızın sonrasındaki günlerde geçmeye başlarlar. Bu etkilerin bir anda geçmesini beklemek doğru değilken, iyileşme sürecinde morlukların azalarak kaybolacağını bilmek gerekir.

Burun estetiği operasyonumuz ardından aynı gün evinize gidebilirsiniz. Fakat şişliklerin burunda bulunmasına bağlı olarak iş hayatınıza hemen başlamamanız gerekir. Sizin sağlık durumuna göre bilgisini sunacağımız süre bazında evde dinlendikten sonra iş yaşantınıza geri dönmenizde herhangi bir sakınca bulunmaz. Özellikle, burun estetiği ve burun eğriliği operasyonlarımız ardından gelen ilk hafta içinde, dikkatli davranmanız ve burnunuzu darbelerden korumanız gerekir. Bu kriterlere dikkat etmeniz halinde rahat bir iyileşme süreci geçirir, şişliklerin kaybolması ardından hayallerinizdeki burun şeklini aynaya her baktığınızda görebilirsiniz.

Burun Estetiği Ardından Burun Son Haline Ne Zaman Gelir?

Estetik sonrası burun son haline geldiği an, altı ay kadar sonrasıdır. Operasyon ardından iyileşme süresi on gün ile altı aylık bir süreci kapsar. Bu sürecin ilk aşmasında şişlik ve morluklar ortadan kaybolur. Burun formunun en net şekilde aynada görülebilmesi ise altıncı ayda mümkündür. Bu süreç sizler için heyecan verici ve nihai sonuçla karşılaşma mutluluğunu içeren bir süreçtir.

Burun Estetiği Fiyatı

Burun estetiği fiyatları, burun ucu estetiği veya klasik yöntemli burun estetiği operasyonlarından hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak şekillenirler. Burun ucu estetiğinde kullanılan yöntem farklılığı ve müdahale sürecinin değişimi fiyatları da etkiler. Ankara burun estetiği klinikleri arasında başarılı operasyon sonuçlarımız ile öne çıkarken, avantajlı fiyat tutarlarını da sizlere sunuyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.