izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Apple’ın Yeni Amiral Gemisi iPhone 7’nin Arka Paneli İnternet Ortamına Sızdırıldı!

Apple’ın üzerinde çalışmış olduğu yeni iPhone 7 ürünün tanıtılmasına oldukça az bir süre kalmış durumdayken cihaz hakkında yeni bilgilerde gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Apple tarafından büyük bir çalışma ile üretilmeye devam eden iPhone 7, Artık resmi şekilde gün yüzüne çıkmak için gün saymaya başlıyor.

Cihazın tanıtım tarihi yaklaştıkça hakkında pek çok söylentileri artarak cihazın farklı fiyat etiketleri bile gün yüzüne çıkmıştı. Yapılan bu söylentilerin içerisinde en çok fazla dikkat çekeni, iPhone 7 ürününde hiçbir şekilde kulaklık girişinin ye almayacağı düşüncesiydi.

vvv[1]

Daha ince bir yapıya ve batarya için biraz daha geniş alan oluşturmak için çalışmalar yürüten Apple’ın kulaklık girişini iPhone 7 üzerinden büyük oranda kaldıracağını her fırsatta açıklıyordu. Fakat Weibo tarafından yapılan sızıntılara göre, Bu durum tamamen aksi yönünde.

Bezer sızıntılar içinde daha önce gündeme çıkan Weibo üzerinde bir süre öncesindeki iPhone 7′nin arka paneline ait olmuş olduğu söylenilenlerin bir görsel ortaya atıldı. Yukarıdaki görsel üzerinden yola çıkarsak cihazın sahip olacağı teknik özellikleri hakkında bir şey söylemek oldukça zor seviyededir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.