izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Hacklene Hacklene Hacklenmemeyi Öğrendiler

Hacklene Hacklene Hacklenmemeyi Öğrendiler 1Microsoft iş başında.Dünyanın en büyük yazılım firmalarından microsoft hacklenmekden bıkmış olsa gerek artık hacklenmeyeceğim diye ısrar ediyor ve yeni oyuncağı Stuxnet sabotaj yazılımını yayınladı.Microsoft Microsoft, Windows işletim sistemi ve internet tarayıcısındaki güvenlik açıklarını kapamak amacıyla bugüne kadar geliştirdiği en kapsamlı güvenlik yama paket olarak duyurdu.Pakette 49 açığı kapamaya yönelik toplam 16 yama bulunuyor.Anlamadığım bir konu açıklarınızı kapatmak yerine neden açık bırakmamayı denemiyorsunuz? Mevcut bir açığı ne kadar kapamaya çalışsanızda sivri zekalının biri giriş yolunu herzaman bulacaktır bundan emin olabilirsiniz.

Microsoft’tan yapılan açıklamada, yamaların dördünün çok önemli olduğu  ve Windows kullanıcıları tarafından bir an önce  kurulması gerektiği bildirmişler demekki bugüne kadar yaptığımız hiçbirşeyin garantisi yoktu peki şimdimi aklınız başınıza geldi diye sorasım geliyor sayın hocam?

Yayınlanan yeni yama paketinin Windows işletim sistemiyle birlikte MS Office ve Microsoft Server yazılımlarındaki bazı eksik ve hataları da gidermesi bekleniyormuş bu daha çok güvenlik yazılımından başka microsoftun eksikliklerini tamamlayan bir yazılıma benziyor ya hayırlısı.

Gelişmiş bir virüs yazılımı olan Stuxnet’in ‘serbest’ hackerlarca geliştirilmesinin imkansız olduğu belirtilrken  bu işe uzun zaman ve para ayırılması halinde güvenliğin kırılabileceği açıklanmış ? Küçümsüyorsunuz sayın hocam serbest hacker adıyla nitelendirdiğiniz bir çok eleman zaten bu işi profesyonelce yapan insanlar siz değilmisiniz bu konuda uzman olmuş hacker’ları bünyenize alan?

İnsanları kandırmaya devam edin bakalım elbet çıkar bi baba yiğit al sana Stuxnet der ozaman göreceğim ben sizi bakalım serbest hacker’lar neler yapabiliyormuş.Bildiğiniz gibi microsoft daha önce bir çok kez hacklendi ve hackleyen bir çok hackeri bünyesinde işe aldı yani diyebilirizki bu yazılım hacklene hacklene hacklenmemeyi öğrendiklerinin işareti ama kim bilir?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.