izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

CHP İzmir Belediye Başkan Adayı Açıklanıyor

CHP İzmir Belediye Başkan Adayı Açıklanıyor 1Cumhuriyet Halk Partisi şu sıralara yerel seçimler için aday gösterme telaşındayken İzmir için fraklı bir adayın ismi kulislerde ve anketlerde geçmeye başladı. Çeşitli söylentilere göre Figen Baz İzmir’de belediye başkanlığına aday gösterileceği doğrultudadır. İzmir’de farklı adayların isimleri anket  listesinde yer alırken kadın adaya ağırlık verileceği CHP meclis üyeleri tarafından sıkça yinelenmiştir. 31 Mart 2019 ülke genelinde yapılacak olan yerel seçim için hazırlıklar son hızla devam etmektedir.

CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayları

Cumhuriyet Halk Partisi için önemli bir şehir olan İzmir’de adaylık listesi bazı değişikliklere uğramaya devam ediyor. Ankette adaylar arasında Selin Sayek Böke, Tunç Soyer, Abdül Batur, Tuncay özken ve Murat Bakan olarak ifade edilmektedir.

Figen Baz Kimdir?

1966 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen Figen baz, yaklaşık 15 yıldır İzmir’de kuruculuğunu yaptığı Ekol Hastanesi ve Duymer işitme cihazlarının başındadır. İki oğlu olan Baz’ın eşi de uzman hekim Mehmet Baz’dır. Çocuklarından biri avukat, diğeri ise halkla ilişkiler uzmanıdır. Bosna kökenli ailenin kızı olarak dünyaya gelen Figen Baz‘ ın babası ise Dr. Salih Salnur’dur. Sanat çevresinde tanınmış isimlerinden olan Figen Baz her an siyaset dünyasına da girerek adını duyurmayı başarabilir. İş ve aile hayatında gözde bir isim olan Figen Baz çeşitli faaliyetlerde bulunarak İzmir’de çok tanınmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.