izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

COVID-19 Aşı Kartları Yakında Samsung Pay’de Saklanabilecek

Aşı yaptıranların her geçen gün sayısının artması beraberinde bazı sorumlulukları da getirdi, yaşadığınız yere bağlı olarak aşı yaptırdığınızı kanıtlamak için farklı yollara başvurmamız gerekebilir. Aşı kanıtı fiziksel bir kart veya evrak şeklinde gelebiliyorken, bazıları da bir uygulamada saklanan dijital bir sertifikaya sahip olabilir. Ancak iyi haber şu ki, her şeyi saklayacak bir yer bulmaya çalışıyorsanız Samsung Pay bir seçenek olabilir.
Samsung, yakında ABD‘de telefonlarında Samsung Pay olan kullanıcıların COVID-19 aşı kartlarını saklamak için uygulamayı kullanabileceklerini duyurdu. Bu, kaybolabilecek veya sahte olabilecek fiziksel kartlarla uğraşmak yerine Samsung Pay’i kolayca kullanabilirsiniz.

COVID-19 Aşı Kartları Yakında Samsung Pay'de Saklanabilecek 1
Samsung‘a göre, “Bir Covid-19 aşı kaydı eklemek ve dijital olarak görüntülemek için ABD’deki Samsung Pay kullanıcıları, Samsung Galaxy akıllı telefonlarından Google Play Store‘u ziyaret ederek CommonHealth uygulamasını indirebilir. Kullanıcının sağlık bilgileri güvenli kimlik doğrulama önlemleriyle doğrulandıktan sonra, kullanıcılar CommonHealth uygulamasında Covid-19 aşı kayıtlarını indirebilir ve rahat erişim ve kullanım için bunu Samsung Pay‘e ekleyebilir.”
Bununla birlikte, Samsung bu konuda yalnız değil. Apple Wallet ve Google Pay gibi diğer akıllı telefon cüzdanlarının da COVID-19 aşı sertifikalarını saklamak için nasıl kullanılabileceğini gördük, ancak Samsung Pay kullanmayı tercih edenler için bir seçenek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.