izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

DOĞRU TAKIM ELBİSE KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI

4R3016100037LAC_2Her erkeğin gardırobunda tarzı olmasa bile mutlaka özel günler için sakladığı veya iş yüzünden giymek zorunda olduğu bir takım elbisesi vardır. Doğru şekilde kombinenlenen bir erkek takım elbise modeli giyen her erkek ise istisnasız şık ve çekici görünür. Takım elbisede dikkat çeken ilk bölge her zaman yaka ve kravat kısmıdır. Bu yüzden kravat ile yaka genişliğinin genişliği aynı orantıda olmalıdır.

Daha şık bir görünüm elde etmek için, takım elbiseyle aynı renk ve desende olmayan bir mendil kullanılmalıdır. Omuzları oturmayan bir erkek takım elbise modeli ise, giyeni komik gösterir. O yüzden bu noktaya da dikkat edilmelidir. Günlük hayatta daha çok gri ve lacivert; özel günlerde ise siyah renk takım elbise kullanılmalıdır.

Kemer ve ayakkabı küçük detaylar gibi görünse de aslında oldukça dikkat çekici aksesuarlardır. Bu yüzden kemer ince ve ayakkabıyla uyumlu renklerde olmalıdır. Daha modern bir görünüm için çift yırtmaçlı ceket modelleri tercih edilmeli ve kravatın rengi takım elbiseden bir ton koyu olmalıdır. Takım elbise modellerini incelemek için http://www.dsdamat.com/erkek-takim-elbise-modelleri/linkini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.