izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

En İyi Hosting Firmaları Rehberi

Kişisel ya da kurumsal web sitesi kurmak isteyen kişilerin domain ile birlikte hostinge de sahip olmaları gerekmektedir. Hosting ya da diğer adıyla barındırma, herhangi bir web sitesinde yayınlanmak üzere olan sayfaların, çeşitli dokümanların ya da resimlerin internet üzerindeki kullanıcılar tarafından erilebileceği bir bilgisayar ortamında tutulmasıdır. Hosting hizmeti web sitesi içerisinde bulundurulmak istenen içerikleri yüklendiği ve web sayfasının arka yüzünü oluşturduğu bir hizmettir. En iyi hosting firmaları rehberi kapsamında birçok firma web sitesi sahipleri tarafından değerlendirilebilir. Gerek fiyat gerek hizmet kalitesi gerekse de farklı kriterler ele alınarak değerlendirilmesi gereken hosting firmalarının da iyi biçimde araştırılmasında yarar vardır. Bu kapsamda kişisel web sitelerini ya da kurumsal web sitelerini kurarak çeşitli projeler gerçekleştirmek isteyen kişilerin hosting ihtiyaçlarını da gidermeleri gerekmektedir. Hosting hizmeti sağlayarak içerikleriniz, medyalarınız gibi veriler için depolama alanı fırsatlarını sunan çeşitli web hosting firmalarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür;

En İyi Hosting Firmaları Rehberi 1

Verigom

Hosting firmaları arasında kalite açısından en iyilerinden biri belki de en iyisi olan Verigom firması çeşitli hizmetleri ile birlikte müşterilerini de memnun etmeye devam ediyor. Özellikle de web hosting alanındaki çalışmaları ile ün salan Verigom firmasını sizler de tercih ederek hem hosting ihtiyacınızı çok iyi biçimde karşılayabilir hem de neticesinde daha kaliteli hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Web hosting, Linux hosting, WordPresshosting, Resellerhosting ve Emailhosting gibi çeşitli hosting hizmetlerini sunarak bu alanda ihtiyacı olan kişilere de destek çıkan Verigom firması ayrıca müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermektedir. Sektörde veri güvenliği çok önemli olmakla beraber Verigom ücretsiz olarak günlük yedekleme hizmeti sağlamakta,bu gerçekten çok önemli bir konu.Aylık olarak kiralayabileceğiniz bu gibi hosting çeşitlerinde de Verigom kapsamında fazlasıyla verim alabilecek ve uygun fiyat olması sebebiyle de ekstra maliyetlere girmeyeceksiniz.Verigom web hosting paketlerini https://verigom.com/web-hosting adresinden inceleyebilirsiniz.

Natro

En önemli hosting firmalarından biri olarak gösterilen Natro ise müşterilerine en verimli hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır. E-mail, web site, sunucu, pazarlama ve domain alanlarındaki kaliteli hizmetleri ile birlikte son derece adından söz ettiren Natro firması da yine hosting başta olmak üzere belirttiğimiz bu alanlarda da ihtiyaç duyan birçok kişinin başvurduğu firmalar arasındadır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan Natro, güvenli alışveriş fırsatları da sunmaktadır. Çeşitli dönemlerdeki indirim fırsatları ile müşterilerini sevindiren ve bir o kadar da yine kaliteli hizmetlerini de uygun fiyatlara devam ettiren Natro’da istediğiniz türden birçok hizmet için de yararlanabileceksiniz. Kurumsal anlamda, online ticaret sitesi anlamında ya da kişisel blog kapsamında kurmak istediğiniz tüm web siteleri için domain ya da hosting hizmetlerinden yararlanarak sitenizi şekillendirebilirsiniz. Çok iyi bir isim  için yine domain sorgulayabilir, içerikleriniz, medyalarınız ve buna benzer daha yüzlerce veriniz için de sahip olmanız gereken hosting hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz.

İhs

Domain, sunucu, hosting, mail ve ssl hizmetleri kapsamında değerlendireceğiniz bir başka firma ise İhs’dir. Uygun fiyat ve kaliteli iş politikası izleyerek müşterilerine en iyi çözümleri de sunmakta olan İhs kapsamında birçok hizmetten en iyi biçimde yararlanabileceksiniz. Kurumsal paketler, web master paketler, Linux paketler, Windows paketler ve daha birçok hosting paketler için maksimum verimi sağlayacak hizmetler vererek bu alandaki ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Kurumsal site kurarak firmasını internet alanında da yine genişletmek, kullanıcılara duyurmak ve akabinde satışlarını da artırmak isteyen binlerce kişinin bu kapsamda İhs platformunu tercih etmesinde de oldukça yarar vardır. Uygun fiyat ve kaliteli işlem

İsimtescil

Türkiye’nin en büyük domain ve hosting firması olma amacı ile aktif faaliyetlerini yürüten İsimtescil, binlerce müşterisine verdiği hizmetler ile bu alanda gurur da yaşamaktadır. Bireysel hosting, kurumsal hosting, bayi hosting ve mail hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten, uygun fiyat karşısında kaliteli hizmetler sunan İsimtescil bu alanda başarılı işlerini artırarak devam ettirmektedir. Özellikle de başta bireysel projeleri olmak üzere kurumsal anlamdaki projelerini de yine hızlı biçimde faaliyete sokmak isteyen kişilerin hosting ihtiyaçlarını da karşılaması gerekmektedir. İçeriklerini, medyalarını ve buna benzer daha yüzlerce veriyi depo edecek alanları bulmak zorunda olan kişilerin İsimtescil ile birlikte bu ihtiyaçlarını da gidermeleri gerekmektedir. Domain, hosting, sunucu ve ssl gibi çeşitli alanlarda verdiği kaliteli hizmetler ile birlikte müşteri memnuniyetini en iyi biçimde sağlamakta olan İsimtescil ile birlikte sizler de istediğiniz birçok alandaki hizmetlerden en iyi biçimde yararlanabilirsiniz.

Güzel hosting

Uygun fiyatlı olması sebebiyle özellikle de öğrenci kesimin bireysel projeleri için tercih ettiği Güzel Hosting, hosting hizmetlerini en kaliteli biçimde sunmaya çalışan ve bu anlamda müşteri memnuniyetini de yakalayarak bu alanda aktif faaliyetlerini sürdürmeyi amaçlayan bir firmadır. Bireysel projeler başta olmak üzere kurumsal anlamdaki projeler için de çeşitli hizmetlerini sunmakta olan Güzel Hosting müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermektedir. Linux hosting, WordPresshosting, Kurumsal email, radyo hosting ve toplu mail gibi çeşitli hizmetlerini müşterileri için sunmakta olan Güzel Hosting firmasını sizler de tercih ederek çeşitli fırsatlardan da en iyi biçimde yararlanabilirsiniz. Kolay kullanılabilen arayüzü ile müşterilerine güvenli alışveriş fırsatlarını da sunmakta olan Güzel Hosting ile istediğiniz alan adını boştaysa alabilir ayrıca hosting ihtiyacınızı da en iyi biçimde karşılayabilirsiniz.

Hosting; kurulmak istenen web sitelerinin bir ihtiyacıdır. Depolama alanı olarak da kabul edilen hosting için verimli hizmetlerden yararlanmak adına bütçenize uygun firma ile iletişime geçmenizde ve bütçenize uygun hizmetlerden yararlanmanızda da oldukça fayda vardır. Güzel Hosting, İhs, İsimtescil, Natro ve Verigom firmaları da hosting firmalarına örnek ayrı ayrı değerlendirilecek firmalardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.