izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Engellenmemiş Oyunlar İle Maceraya Atılın

subway-surfTeknolojinin bu kadar ilerlemediği, akıllı telefonların, tabletlerin olmadığı dönemlerde çocuklar hep dışarda arkadaşlarıyla eğlenceli oyunlar oynardı. Kör ebe, birdir bir, sek sek gibi oyunları sabahtan akşama kadar oynar hiç de sıkılmazlardı. Anneleri akşam ezanı okunup eve çağırana kadar keyifli bir zaman geçirirlerdi. Bunların yanında mahalle maçları olur, herkes o heyecanı yaşardı. Tatlı ve güzel bir rekabet olurdu çocuklar arasında. O dönemlerden alınan zevki başka hiç bir yerde bulamazsınız. Birde o dönemde atariler vardı. Tüplü televizyonlara bağlanan atariler sabahtan akşama kadar insanı kendine bağlar, saatlerce Mario ile prensesi kurtarırdınız. Anlayacağınız o dönemde engellenmemiş oyunlar vardı. Hiç birşey özgürlüğünü kısıtlayamazdı. Sizi tek sıkıntıya sokacak annenizin geç oldu eve gel diye çağırmasıydı. Geriye kalan saatlerde siz özgürce ordan oraya koşabilir, sokaklarda top oynayabilirdiniz. Tabi arkadaşlıkda en üst seviyedeydi bu tip oyunlar insanları birbirine bağlıyordu. Takım olmayı öğretiyordu. Çocuklar ister istemez sosyalleşiyorlardı.

Günümüzde ise artık teknoloji çağını yaşıyoruz. Çocuklar artık dışarda keyifli oyunları oynamayı bırakmaya başladı. Artık herkesin elinde akıllı telefonlar ve tabletler var. Bunlara uygunda çok güzel oyunlar marketlerde mevcut. Her türlü oyunu burdan indirip oynayabiliyorlar. Anlayacağınız engellenmemiş oyunlar artık sokaktan telefonlara taşınmış durumda. Strateji oyunlarından, yarışlara, bilgi oyunlarından aksiyon oyunlarına kadar herşey sizin elleriniz altında. O an sadece ne istediğinize karar veriyorsunuz ve saniyeler içinde oyun telefonunuza iniyor. Oyunlarda rekorlar kırıp bunları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Bu şekilde de arkadaşlarınızla tatlı bir rekabet ortamı oluşturuyorsunuz.

Bu oyunlar arasında dünyada çığır açan oyunlarda mevcut. Bunlardan biri Subway Surfers. Marketinizden bu oyunu indirip SubWays Surf oyna yapmanız yeterli oluyor. Burda sizi kolvalayan bir memur var ve siz engellere takılmadan ondan kaçmaya çalışıyorsunuz. Bu sıradada coinsleri toplayıp puan kazanıyorsunuz. Arada size avantaj sağlayacak özelliklerde karşınıza çıkıyor. Bunları alarak yüksek puanlar kazanabilir, oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Ayrıca oyuna başlamadan kazandığınız coinsle kendinize ek özellikler ekleyebilirsiniz. Birde size kayak veriyorlar. İstediğiniz özelliklere sahip kayakları biriktirdiğiniz coinsle satın alabiliyorsunuz. Bu zevki yaşamak içinde sadece Subway Surf oyna yapmanız yeterli olacak. Sonrasında arkadaşlarınızla rekabete tutuşabilirsiniz.

Bu oyun için geniş ekranlı güzel bir akıllı telefon sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bunun yanında oyun sağlam reflekslerde gerektiriyor. Her an dikkatli olmanız gerek. Çünkü oyun bir süre geçtikten sonra baya hızlanıyor ve hızına ayak uydurmanız gerekiyor. Doğru kararlar verip, akıllı hamleler yapmalısınız. Tabi bu sayede hem hızlı karar almanız hemde refleksleriniz gelişiyor. O yüzden Subway Surfers oyna yapıp heyecana ayak uydurmalısınız. Bu oyun şu an android markette ücretsiz. İstediğiniz zaman indirip telefonunuza kurulumunu yapabilirsiniz. Bu arada illa tek bir karakterle oynamanıza gerek yok kendi tarzınıza göre bir çok karakter var. İlerleyen zamanlarda bu karakterlerden de açabilirsiniz. Anlayacağınız her şey sizin elinizde. Oyunun kimliğine bürünüp yeni maceralara yelken açabilirsiniz.
Eski oyunlar tarih oldu, eski arkadaşlık ortamları yok lakin teknolojiyide bir yerlerden yakalamak gerekiyor. Bu tip oyunlar sizi sabahtan akşama kadar başında tutabilir. Eğer bir de arkadaşınız sizin rekorunuzu geçtiyse hırs yapıp onu geçmek için uykusuz bile kalabilirsiniz. Tabi bunlar ayrı bir heyecan ve paha biçilemez zevkler. Zaten yeni nesillerde eski oyunları arıyor gibi durmuyor. Haydi sizde SubWay Surfers oyna yapıp heyecana ve maceraya ayak uydurun. Yeni rekorlar kırıp arkadaşlarınızın önüne geçin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.