izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

FIFA 22 İlk Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Hepimizin severek takip ettiği oyun serisinden biri olan FIFA 22 Yayıncılığını Electronic Arts‘ın yaptığı, geliştiriciliğini ise EA Canada‘nın yaptığı  yeni oyunun  ilk oynanış fragmanı geldi.
FIFA 22; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacak. FIFA 22‘nin çıkış tarihi ise 1 Ekim 2021 olarak belirlendi.

FIFA 22 İlk Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı! 1

Gelişmiş 11’e 11 maç yakalama 
Xsens kostümleri ile ilk kez yüksek yoğunlukta oynayan 22 profesyonel futbolcunun hareketini yakalamasına olanak sağlıyor. Yüksek kaliteli gerçek insan hareketi verisi ile bireylerin ve takımların FIFA 22’deki hareketlerini güçlendiriyor.
Makine öğrenimi
Makine öğrenimi algoritması, gelişmiş maç yakalamadan 8,7 milyonun üzerinde kareden öğreniyor, ardından gerçek zamanlı yeni animasyonlar yazarak sahadaki çeşitli etkileşimlerde gerçek bir futbol hissiyatı yaratıyor.
Taktiksel yapay zeka
Konsollarda görmeye başladığımız, güç alan derin oyuncu zekası, her oyuncuya hem hücum hem de savunma dizilişlerini ve hareketlerini daha iyi anlama imkanı sağlayarak yepyeni bir gerçeklik ortamı oluşturuyor.
Hücumda
Saniyede 6 kat daha fazla karar verme kabiliyeti, forvetlerin çevre farkındalıklarını geliştiriyor, oyun kurarken daha akıllı koşular yapmalarını ve boşta kalan toplara daha hızlı reaksiyon göstermelerini olanak sağlıyor.
Defansta
Yeniden düzenlenen savunma yapay zekası, takımların artık taktiksel açıdan daha bütün bir şekilde hareket etmesini mümkün kılarken, sahada hareket ederken ve boş alanları kapatırken biçimlerini korumalarını sağlıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.