izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

GÖMLEK SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

4R2016201101BYZ_1Günlük hayatta, işte ve özel günlerde sıklıkla kullanılan gömlek, erkeklerin vazgeçilmez giysilerinden biridir. Vücut tipine uygun ve doğru kombinlenmişolması, giyeni oldukça şık bir görünüm sağlamak açısından önemlidir. Bu şıklığı elde etmek içinse gömlek seçiminde bazı püf noktalara dikkat etmek gerekir.

Yaka kısmı, gömleğin en çok dikkat çeken yeridir. Bu yüzden yakanın boynu çok sıkıştırmaması, yüz şekline uygun olması ve giyilen cekete göre küçük veya büyük olmaması önemlidir. Genellikle takım elbise veya süveter altına tercih edilen gömlek; renk, doku ve desen açısından diğer giysilerle bir bütünlük sağlamalıdır. Tek başına giyilecek olan modellerin ise omuz kısımlarının mutlaka tam oturması veya çok fazla kasmaması gerekir.

Gömlek seçimi yaparken, boy ve kilo etkenlerini de değerlendirmek gerekir. Buna göre uzun boylu erkekler tek renk ve uzun yakalı modelleri; kısa boylu olanlar çizgili ve küçük desenlileri tercih etmeli koyu renk tonlarından uzak durmalıdır. Kilolu olanlar ise, kesinlikle çizgili ve desenli modellerden uzak durmalı; vücuda çok oturmayan ama bol da olmayan modelleri tercih etmelidir. Birbirinden farklı desen ve özellikteki modelleri incelemek içinhttp://www.dsdamat.com/erkek-gomlek-modelleri/linkini ziyaret edebilir, siz de kendinize en uygun olan gömleği seçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.