izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 13 Serisi Pil Tasarrufuna Odaklanacak!

 iPhone 13‘lerin geliştirilmiş hızlı şarj teknolojisiyle gündeme geldiğini duymuştuk. Raporlar serinin 25W hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini gösterdi.
Önceki bilgilere ek olarak, pille ilgili başka bir bilgi bulunuyor. Bu sefer, yeni iPhone’larda artan pil boyutu ve daha küçük bileşenler ile ilgili bir haber geldi.
Bir kaynağa göre Apple, yeni iPhone’lar için daha büyük piller kullanacak. Ancak daha büyük pil hücresini yerleştirmek için fazladan alan elde ettikten sonra gerçekleşecek.

iPhone 13 Serisi Pil Tasarrufuna Odaklanacak! 1
Apple’ın bu daha büyük pil için yer kazanmak adına daha küçük bileşenler kullanacağı söylentiler arasında. Aktarılan bilgilere göre Apple, yeni telefonlarda çevre birimleri için IPD’nin (Entegre Pasif Aygıtlar) benimsenmesini de artırdı.
Yine, bu çevre birimlerinin boyutu daha küçük olacak. IPD’lerin benimsenmesindeki büyük artışla birlikte, TSMC ve Amkor gibi çip üretim ortaklarının sağlam iş fırsatları elde etmesi planlanıyor. Yalnızca iPhone’lar değil, iPad’ler ve MacBook’lar bile daha küçük bileşenlere sahip olacak.
Daha önceki bir sızıntıya göre, Apple iPhone 13 serisinin mevcut iPhone 12 serisine kıyasla boyut olarak daha kalın olacağını ortaya çıkarmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.