izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

WhatsApp, Hizmet Şartlarını Kabul Etmeyi İsteğe Bağlı Hale Getirecek!

WhatsApp, Hizmet Şartlarını Kabul Etmeyi İsteğe Bağlı Hale Getirecek! 1Anlık mesajlaşma ve haberleşme uygulaması olan WhatsApp , hatırlarsanız gizlilik politikasında değişiklikler yaptığından beri, çoğu kişi bunun üzerine kolları sıvadı. Bunun sebebi, değişiklikleri kabul etmeyen kullanıcıların sonunda uygulama kullanımlarının sınırlandığını ve hatta bazı özelliklere erişimlerini kaybedeceklerinin ortaya çıkmasıydı.

Ancak WABetaInfo‘dan gelen yeni bir rapora göre, WhatsApp‘ın fikri değişiyor olabilir. Rapor, WhatsApp’ın yakında bu hizmet şartlarını isteğe bağlı olarak kabul edebileceğini iddia ediyor. Yani yeni hizmet şartlarını kabul etmediyseniz, kabul etmek zorunda kalmayacaksınız.
Fakat, bir işletme hesabıyla sohbet etmeye çalıştığınızda, bu şartları gözden geçirmeniz ve kabul etmeniz gerekecek. Bu, WhatsApp‘ı yalnızca kişisel kullanım için kullanıyorsanız ve hiçbir zaman işletme hesaplarıyla sohbet etmiyorsanız, bu muhtemelen sizi etkilemeyecek, ancak işletme hesaplarıyla sohbet etmeyi planlıyorsanız, başka seçeneğiniz olmayacağı anlamına gelir bunu unutmayınız.
WhatsApp‘ın savunmasında, değişiklikleri çevreleyen sorunlar ve tartışmalar, kişisel hesaplarla değil, çoğunlukla ticari hesaplarla yapılan sohbetleri etkileyecekti, bu nedenle, yalnızca işletmelerle iletişim kurmak istiyorsanız kabul etmeniz gerektiği mantıklı. Bununla birlikte, şirketin durumu ele alış biçimi, geçtiğimiz birkaç ay içinde yapmaya çalıştıkları gibi, daha iyi ve daha net olabilirdi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.