izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iPhone 14’ten İlk Görüntüler Geldi!

Apple etkinliğinde yeni iPad, Airpods gibi ürünlerin yanında iPhone 13’ün de tanıtılması bekleniyor. Daha iPhone 13 çıkmadan iPhone 14’ten ilk görüntüler sızdırıldı. Youtube’da bir içerik üreticisi olan Jon Prosser, iPhone 14 Pro Max’ın görüntülerini gördüğünü iddia edip gördüklerinden render görüntüler oluşturmayı başarmış.

iPhone 14’ten İlk Görüntüler Geldi! 1
Prosser, gizli bir kaynaktan iPhone 14 Pro Max görüntüleri gördüğünü ve kaynağını korumak için Ian Zelbo ile beraber iPhone 14 Pro Max render görüntüleri tasarlamış. Görüntülere bakarsak iPhone 14 Pro Max,  telefonun ses ve güç tuşları iPhone 4 serisinde olduğu gibi yuvarlak bir görünüme sahip. Önceki söylentilerde de iPhone 14 Pro Max, titanyum bir gövdeye sahip olacak.  Cihazın altında da yine Lightning girişi bulunuyor.

iPhone 14’ten İlk Görüntüler Geldi! 2
Ünlü analist Ming-Chi Kuo, iPhone 14’ün iki farklı ekran boyutu ile geleceğini belirtmişti. Her ne kadar iPhone 13 serisinde iPhone mini modelini göreceksek de Apple, iPhone 14 ile mini modele veda edecek. iPhone 14 serisi 4 farklı cihazdan oluşacak. Gelen görüntüler, Kuo’nun sızıntıları ile eşleştiği için gerçek olma ihtimalleri yüksek. iPhone 14 serisi yüksek ihtimalle geliştirme sürecinin ortalarında ve o zamana kadar birçok değişikliği beraberinde getirebilir. Jon Prosser’ın iPhone 14 ile ilgili yaptığı videoyu aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.