izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Magnetic İstanbul ile Yüksek Kaliteli Dijital Tasarım Hizmetleri

Londra, İstanbul ve Barcelona’daki ofislerinde dünyanın farklı lokasyonlarındaki müşterilerine kurumsal kimlik tasarımı hizmeti veren Magnetic İstanbul, markanızı ve hedeflerinizi anlayarak sizin için en iyi stratejiyi oluşturuyor. Magnetic İstanbul, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımları yaratmak için hedef kitlenizi ve piyasadaki diğer rakiplerinizi titizlikle araştırıyor ve size özel dijital tasarımları yaratıyor.

Magnetic İstanbul, kurumsal kimlik tasarımı için öncelikle logo tasarımı ve detaylı bir marka çalışması gerçekleştiriyor. Yeni bir logo ve kurumsal kimlik çalışması hem mevcut markasını yeniden şekillendirmek hem de sıfırdan bir marka yaratmak isteyen müşterilerin hizmet verdiği pazarın ve hedef kitlesinin çözümlenmesi süreçlerini içeriyor. Marka çalışması müşterilerde mükemmel bir ilk izlenim oluşturmak için büyük önem taşıyor. Faaliyet gösterdiğiniz sektörde öne çıkan ve sizi rakiplerinizden farklılaştıran bir marka kimliği, kurumsal kimlik nedir? sorusuna verilecek cevapların en önemli bileşenlerinden biri oluyor.

Magnetic İstanbul ile Yüksek Kaliteli Dijital Tasarım Hizmetleri 1

Size Özel Kurumsal Web Site Tasarımı

Magnetic İstanbul size özel kurumsal web site tasarımı hizmetleri sayesinde hizmet verdiğiniz alanda bir adım öne çıkmanızı sağlıyor. Firma, marka kimliğiniz ile uyumlu ve aynı zamanda görsel olarak ilginç ve dikkat çekici kurumsal web site tasarımı için öncelikle hedef kitlenizin kullanıcı deneyimleri üzerine çalışıyor ve çözümlediği her bilgiyi kullanarak kusursuz kullanıcı deneyimi sunuyor. Magnetic İstanbul, markanızın gereksinimlerinize etkin bir şekilde yanıt veren kurumsal web site tasarımı çalışması için firmanızla işbirliği içinde çalışıyor.

Tüm web siteleri, estetik olarak ilgi çekici ve aynı zamanda stratejik olarak etkili olacak şekilde hazırlanıyor. Her cihaz için uyumlu web sitelerin; masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ya da tabletlerde aynı görsellikte çalışması sağlanıyor. Dilerseniz web sitenizin yönetimi ve güncellenmesi işlemlerini de Magnetic İstanbul’un uzman kadrosuna bırakabilirsiniz.

 

Magnetic İstanbul ile Yüksek Kaliteli Dijital Tasarım Hizmetleri 2

 

Yaratıcı Kurumsal Kimlik Tasarımı

 Magnetic İstanbul, kurumsal kimlik hizmetleri kapsamında kurumsal kimliğinizi oluştururken sizi anlatan bir hikaye yaratıyor. Marka kimliğinizin kuruluş amacınıza uygun olması ve hikayenizi yansıtması için sizi farklı ve özel kılan tüm değerleri ve detayları göz önünde bulunduran Magnetic İstanbul, logo tasarımından web site tasarımına kadar tüm süreçleri titizlikle yönetiyor.

https://i.hizliresim.com/P1L1vO.jpg

Magnetic İstanbul, başarılı bir logo ve marka çalışmasının hem müşterilerin sadakati üzerinde ne kadar önemli olduğunu hem de sahip olduğunuz değerleri ve hedeflerinizi anlatmanın en estetik yolu olduğunu her zaman göz önünde bulunduruyor. Magnetic İstanbul’un göz alıcı metinsel ve görsel detaylarla zenginleştirdiği, geliştirme aşamasında sizden gelen geri bildirimlerle özenle şekillendirdiği basılı ya da dijital tasarımları, markanızı rakiplerinizden farklı kılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.